Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellszivót és tejtartó...

A mellszivót és tejtartó poharakat hogyan sterilizáljam mielőtt bepakolom a kórházi táskámba? Nincsen sterilizálóm.

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lobogo vizben lefedett lábasban 5-10 percig főzd őket.
2013. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én mndent a korházban sterilizáltam..

Elvileg mindenhol kéne lennie...sotén van..

Hol szülsz?

Hát szerintem poharak feleslegesek még az elején de nem tudom...én nem vittem sem mellszivót sem poharakat..annyi tejcsi volt a korházba hogy elég volt a babámnak..mikor jöttünk haza akkor lövelt be a tejcsi..itthon szükség volt már rá mert dölt...

2013. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a vízbe egy kis ecetet a főzéshez, így nem lesznek vízkövesek a dolgok.
2013. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 2es. Miért ne vigye? Ha van teje annyi, hogy le is tud fejni belőle, tegye is azt. Én is lefejtem bent, mert ha van rá lehetőség anya tejet kapjon és az enyémet. Amugy komolyan elhiszed, hogy tejet kapnak bent a babák? Kikell ábrándítsalak, de nem. Cukrozott vizet adnak nekik. Ezért van az, hogy sok babát súlyveszteséggel visz haza az anyuka.
2013. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sterilizáló folyadékot ,vigyél azt ....Chicco
2013. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék mellszívót. 3 nap mire belövell és érdemes inkább megtanulni kézzel fejni mert az ember nem mindig tud mellszívót használni.
2013. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!