Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrénes - löüktető fejfájást...

Migrénes - löüktető fejfájást hogyan kezelje a feleségem? Milyen gyógyszer szedhető erre, ha egyáltalán szedhető? Esetleg valami már házi gyógymód?

Figyelt kérdés

Holnap tölti a 15 hetet.

Már homloküreg gyulladásra is gondoltuk :(



2013. aug. 13. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is kinzott a terhességem elején a fejfájás, sokszor tényleg szinte elviselhetetlen volt. A gyógyszertárban megmondják melyik gyógyszert szedhetik terhes nők is, én külföldön élek, Paracetanol-t kaptam rá. Érdemes megemliteni a nőgyógyásznak is, nekem kb 3-4 hétig tartott.
2013. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
algopyrint megengedte nekem a nőgyógyász a terhesség alatt. Én is migrénes vagyok. Meg igyon egy erős kávét, feküdjön.
2013. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszereket hanyagoljátok.

Itt van pár természetes gyógymód.

[link]


De nézzetek utána,hogy mit lehet terhesen,mert vannak gyógynövények,amik ilyenkor tilosak.

2013. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Algopyrint tiltotta.
2013. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szintén amit az előző válaszoló írt: kávé és fekvés, plusz én Panadolt vettem be, azt is szabad.
2013. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megkérdezem a gyógyszertárban és a védőnőt is, mert a nőgyógyász jelenleg nyaral (Vele csak egy hét múlva tudunk beszélni)...


Köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 13. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A múlthéten én is igy voltam, nagyon fájt, elmentünk az ügyeletes gyógyszertárba és mivel 15 hetes voltam úgy kértük. Nem adtak semmit, inkább tűrjem, borogassam ezt ajánlották. Nagyon fájt de túl vagyok rajta!
2013. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fejfájást okozhatja túl alacsony, és túl magas vérnyomás is. Erre hülyeség lenne fájdalomcsillapítót szedni. Mérjetek vérnyomást első körben, és lehet, hogy napi 1 kávé megoldja a problémát.

Terhesség alatt én homeopátiás bogyókat szedtem, patikában kiválasztottuk a tünetek alapján a legmegfelelőbbet. Nem mondom, hogy minden esetben megszüntette, de enyhültek a panaszok.

2013. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam gyógyszertárban és ott a Paramax-ot ajánlották.

Azt mondták, hogy ennek a gyógyszernek nincs ellenjavallata a terhesség és szoptatás idején. Bár azt is hozzátették, hogy ugyanúgy paracetamol tartalmú, mint pl a Coldrex, Panadol, Rubophen, Saridon, stb.

2013. aug. 14. 07:47
 10/10 Marylu válasza:
Igyon több vizet pihenjen és a szemét is pihentesse
2013. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!