Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gólya 2 napja a háztetőnkön...

A gólya 2 napja a háztetőnkön ül. Azt mondják akkor terhes lesz valaki. valakinek bejött már ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

De édes kérdés ez. :)

Szép lehet a házatok!

2013. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez megmosolyogtatott. :)

Velünk szembe van a gólya fészek az oszlopon a gólyák rendszeresen a két közeli házon tanyáznak, onnan figyelik a kis gólyákat. Az egyik ház hölgy tulajdonosa már 60 felé kacsingat, a másik ház nő tulajdonosának is már 2 unokája van. Pedig már 3 éve minden nyáron ezen a két házon tanyáznak a gólyák, de a környéken még senki nem lett terhes miattuk. :)

Buta kis babona.

2013. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem (illetve akkor próbálkoztunk először), a munkahelyem előtti kis utcában két gólya költözött a villanyoszlopra! Előtte nem laktak ott, tudom, mert mindig ott jártam el. Mondtam is a férjemnek,hogy a végén még elsőre terhes leszek! Úgy is lett! :)
2013. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aznap, mikor +-at teszteltem, két gólya körözött a házunk felett. Még viccelt is a férjem, hogy lehet hogy ikrek lesznek. :-) Azok lettek:-D

Lehet hogy babona, vagy véletlen egybeesés?!

2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 évig szálltak a gólyák, még a kertünkben is sétáltak, mégsem lett baba. Most az idén hiába vártam a gólyákat, mégis áprilisban pozitív lett a tesztem:)
2013. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt megtudtuk, hogy terhes vagyok (utólag kiszámolva akkor már az voltam) autóval mentünk valahova, amikor leszállt elénk egy gólya az útra. Alig tudtuk nem elütni..
2013. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor az első picivel terhes lettem,2 gólya szállt le a háztetőnkre.Párom le is fényképezte őket.Akkor csak sejtettük,hogy az vagyok,de még nem volt biztos.

Se előtte,sem utána nem jöttek,csak akkor.

Milyen érdekes!

:)

2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!