Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha megjött és...

Lehetek terhes ha megjött és negatívat teszteltem?

Figyelt kérdés
10 hete pettingeltünk a barátommal, ruhában voltunk, nekem meg is volt, szóval biztos voltam abban, hogy nem eshetek teherbe. Nem sokkal később elkezdett fájdogálni a hasam, a fejem és gyakran volt hányingerem. Aztán megjött a mensim,de nem úgy ahogy szokott. 1 héttel a várt előtt jött és nagyon sokáig tartott, 1 hétig barnáztam, utána pedig még 1 hétig véreztem, de a hasam közben egyáltalán nem görcsölt. A következő hónapban megint megjött, de megint nem úgy, ahogy szokott, a vér inkább piros volt és a hasam megint nem görcsölt. Csináltam már 3 tesztet, mind negatív lett. Valami viszont nagyon nincs rendben velem, a fejem és a hasam is gyakran fáj és ráadásul 2 héttel a várt mensi előtt megint elkezdtem barnázni. Ugye nem lehetek terhes? Mi lehet velem? -Bocsánat, ha butaságot kérdeztem, de már nagyon aggódok.

2013. aug. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakker hány éves vagy, mert az iskolában már a 10 éveseknek is megvolt a felvilágosító óra?!?
2013. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj. Ruhában voltatok és ezek szerint nem hatolt beléd. Mégis mitől lennél terhes?

Szerintem orvoshoz menj mert lehet hormonprobléma vagy bármi.

2013. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem azért nem lehetsz terhes mert megjött és negativ a teszt hanem azért nem mert nem volt együttlét, Mitől lennél öszintén ha nem is voltatok együtt ugy. Az lehet veled hoyg avlsóózinüleg valami hormon zavar van. A kérdésed értelméből itélve elég fiatalka lehetsz igy akár még az is lehet hogy nem állt be rendesen.
2013. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy mindig túlparázom a dolgokat... a héten megyek orvoshoz, mert valami tényleg nincs rendben.
2013. aug. 11. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!