Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor rendel csütörtökönként...

Mikor rendel csütörtökönként a növédelmi központban dr. Schwarczinger Zsolt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha jól tudom csüt. du. 15 órától, de kedden rendel magán az orvosok házában.

A nővédelmi tel.száma: 22/316-154, biztos meg tudják mondani pontosan.

2009. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha még nem sikerült volna! Csüt. 13-16ig rendel, én így tudom.

S voltál nála? Milyen volt? Én is most csüt.ön mennék, de nem tudom, nem ismerem, viszont itt olvasok elég visszataszító válaszokat.:(

2009. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam nála!Többször is amúgy.És nekem csak jó véleményem volt róla!Kedves volt és megértö pedig Én elég kényes dologgal mentem hozzá.Megjegyzem elég lassú mert sokat beszél de ez mellett nekem pont ez kellett a problémám miatt.Én eddig csak jót hallottam róla a legrosszabb dolog amit hallottam róla az az volt hogy mikor egy csaj be ment hozzá újságot olvasott.De amúgy én csak ajánlani tudom.

Minden jót kivánok!

2009. dec. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!