Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek terhesen...

Volt olyan, akinek terhesen főleg csak a hasa nőtt, máshová nem nagyon hízott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez alkat kérdése.
2013. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, van. Alkati kérdés. Egyébként sem vagyok egy nagydarab.
2013. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem eddig, persze ez még változhat.

31 hkm

2013. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam mindkét gyerekkel! Kevesebb vagyok kg-ra mint gyerekek előtt!Alkat kérdése, ezen nem kell aggódni! Vaba elveszi amire szüksége van!
2013. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat en husz kilot hiztam, az mind a hasamra meg a mellemre ment....
2013. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, második gyermekemnél így volt.
2013. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sok nőnek a terhesség feléig még a hasa sem nő csak késöbb kezd el az is agyakori hogy addig nincs hizás sem amig a babának nincs érzékelhető súlya.
2013. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fcsenike ***** válasza:
Igen. Nekem 4-5 hónapig nem is nagyon volt hasam. Aztán megugrott. Máshova nem híztam, csak a mellemre. Remélem nem is fogok. Üdv.: 26 hkm
2013. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Julie S ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. A hasam meg a mellem nőtt, minden más részem ugyanolyan, mint volt. De ezzel az alkati dologgal azért nem teljesen értek egyet. Voltam én már nem terhesen igen megtermett darab, arra is azt mondta mindenki, hogy de hát én ilyen alkat vagyok. Aztán azóta érdekes módon a hízni képtelenek táborába sorolnak... :) Úgyhogy alkat, vagy sem, azért az nem mindegy, hogy mit eszünk. Főleg terhesség alatt.

32+5hkm

2013. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok. En eddig 9-10kg-ot hiztam csak hasra. Ha "kivonom" a hasam akkor ugyanugy nezek ki mint azelott. Nalam alkati kerdes mert sosem tudtam hizni es szabalyosan ugy nezek ki mint aki lenyelt egy dinnyet. :)


33 hkm

2013. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!