Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek 16-17-18...

Mi a véleményetek 16-17-18 hetesen a 4D-s Uh-ról? Én most nagyon gondolkodom, mivel 12 hetesen voltam utóljára és 20 hetesen kell mennem megint. Ez azért hosszú idő!

Figyelt kérdés

A lányommal 32 hetsen voltam, akkor már tényleg igazi babás volt!

Ha tudtok csatolnátok képet?

Milyen élmény volt?


2009. okt. 28. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét a youtube.com-on, sok felvétel van, kor szerint! :)
2009. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 18 hetesen voltunk először. Már teljesen jól látszott a baba, mi akkor tudtuk meg a nemét is. Az arca is jól látható volt. Én biztosan elmennék a helyedben, nekünk nagyon nagy élmény volt!
2009. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!MI 25 hetesen voltunk.Már formás és babás volt:-)Én is hamarabb akartam látni,de barátnőm 19 hetesen volt és akkor még olyan kis sovi volt.Örülök neki,hogy mi 25 hetesen mentünk.NAGYON NAGY ÉLMÉNY VOLT.ÉN ittam előtte egy kis colát és bevált!Ja és még belefért a képbe.Boldog babavárást!!32 hetes km.
2009. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi 16 hetesen voltunk a 2. babaval, 32 hetesen az elsovel, ugy, hogy neki akkor mar 34 hetes meretei voltak. Ha ezt a kettot kell osszehasonlitani, akkor a 16 hetes sokkal izgalmasabb volt, ha a tokeletes idopontot kellene beloni a ket tapasztalat alapjan, akkor legkozelebb 25 het kornyeken mennek.

A masodik babaval egyebkent kesobb nem is volt lehetosegunk menni, mert kulfoldon elunk, itt irdatlan draga es rovid a 4d, akkor Magyarorszagon voltunk, hat elmentunk. Mar megmondtak siman a nemet, mindenet lattuk, az ujjat meg tudtuk szamolni, tokeletesen megneztek genetikailag, de teny, hogy nagyon vekonyka volt.

Az elso babankkal ugye kesobb voltunk. Nagyon formas, duci volt mar, ez igaz. Neki is megmertek, megvizsgaltak mindenet, ez is jo volt. De sok mindent nem lattunk, mozizas nem igazan volt, mert akkora volt mar, hogy kezevel-labaval takarta magat, alig volt helye mozgasra, inkabb csak feszkelodott, de pozt sem nagyon valtott kozel egy ora alatt ugy, hogy mar jarkaltattak, csokit etettek velem, hatha beporog. De mar nem volt helye sokat mozgolodni. Az arcanak is csak a 70 szazalekat lattuk, mert a szaja es alla elott folyamatosan ott volt a keze es nem vette el egy pillanatra sem. :-)

Kepek a 16. hetes babankrol:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kepek a 32 hetes elso babankrol:

[link]

[link]


Szoval az en velemenyem, hogyha tobbszor is mennel, akkor menj nyugodtan es kesobb 25 hetesen meg egyszer, ha csak egyszer van lehetoseged menni, akkor inkabb legy turelemmel es varj picit.

2009. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 16 hetesen voltunk,nagyon-nagy élmény volt!
2009. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!


Utsó előttinek: gyönyörűek a képek!


Később mennék szívem szerint, csak aggódom, mivel 8 hét az nagy idő. Én pedig aggódós vagyok, már veszítettem el babát. Lehet megreckírozzuk.

2009. okt. 28. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen voltam, sokkal nagyobb élmény volt mint 32 hetesen. Látszott még az egész baba egyben és minden mozdulata. Láttuk ahogy játszott a köldökzsinórral, meg bukfencezett. Nagyon jó volt.
2009. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi 17 hetesen mentünk el először 4d-re akkor már meg tudták azt is mondani, hogy kislány,nekünk nagyon jó élmény volt.

Boldog Babavárást!

22 hetes kismami

2009. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!