Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van egy Felicitas szülésfel...

Mi van egy Felicitas szülésfelkészítő csomagban, és hogyan tudom átvenni?

Figyelt kérdés
Tudom csak a 6 hónap után lehet átvenni, most 8 hónapos vagyok szóval ezzel nem lesz gond. Ki is néztem a közeli boltot ahol elvileg átvehető. Csak viszem a kupont és átveszem? Vagy szólni kell a boltban előre, hogy beszerezzék a csomagot, és pl. 1 hét múlva vissza megyek érte? Érdemes át venni? Aki mostanában váltotta ki mi volt benne?

2013. aug. 15. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 cumi, egy popsikenőcs minta és rengeteg lejárt újság.


2 éve még volt bent pluszban mosópor minta, tea minta, avent via pohár.

2013. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

csak viszed a kupont és átveszed, vagy legalább is én így voltam egy herbáriában

volt 2 cumi

1 popsi kenőcs minta

egy pelenka

pár db tea

és 3 vagy 4 db újság

Szerintem vedd át nyugodtan veszíteni nem veszítesz semmit.

2013. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És nagyjából ugyanezek lesznek abban a csomagban is, amit szüléskor kapsz a kórházban.
2013. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

OFF.


Honnan szerzitek a kupont?

Amikor az első gyerekemmel voltam terhes, a gondozóban kapott újságból kellett kivágni a kupont, de most nincs benne semmi.

2013. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő adott egy csomagot mikor először voltam abban van egy kicsi lila újság, és abban van egy kupon azt kell kitölteni és beválltani a kijelölt helyen.
2013. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is a védőnőtől kaptam a legelső találkozásunkkor. De az oldalukon utólag is letudod tölteni a kupont, ha jól láttam.

[link]


Itt azt írja kérd a védőnődtől, ha nem kapod meg akkor írj nekik a problémádról. Szóval a netes kupont nem fogadják el.

2013. aug. 15. 08:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi lányok, már írtam is nekik! :)
2013. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármikor átvehető.Én is mentem és adták rögtön,ráadásul nem is voltam még a harmadik trimeszterben.Nekünk volt benne teaminta, pelusminta, 2 cumi, kis zokni, ismeretterjesztő kiadványok,szülésfelkészítő könyv,Sudocream pici azt hiszem ennyi,érdemes azért átvenni.30+5 km és 4,5 éves anyuka
2013. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én sokkal korábban vettem át, senkit nem érdekelt a terhességi korom :) és cumi volt benne, kettő db., újságok, sudocream minta, tea, meg egy pelus
2013. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap átvettem! Leadtam a kupont és még a kis könyvemet sem kérték el már adták is a csomagot. (a hasam alapján kb. 4-5 hetes terhesnek nézek ki éppen csak most kezd látszódni, hogy babát várok) Szóval gond nélkül kiadták a csomagot.

Tartalma

- 1 db pempers pelenka

- 1 mam cumi

- 1 nuk cumi (még jó, hogy úgy tervezem nem adok a gyereknek cumit, és hogy ne essek bűnbe nem is fogok itthon tartani egy darabot sem, ennyit a tervekről)

- 1 csomag kb. 5 db 2 fél Mecsek tea (nem tudom mi a két tea között a különbség az nem derül ki, gondolom más ízesítés lehet)

- 1 márciusi baba magazin

- Mam termék katalógus

2013. aug. 18. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!