Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma arra keltem, hogy hatamon...

Ma arra keltem, hogy hatamon fekszem es zsibbadt egy kicsit a jobb labam es kezem. Nem lett oxigen hianyos a babam? (18 hetes kismama)

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem. Hidd el ö védve van, neked okozhat kellemetlenséget ahogy okozott is mivel ö nyomta az ideget, nem neki lett baja.
2013. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Szeretném azt hinni, hogy ezt nem komolyan kérdezed!


Kérdésedre a válasz:nem.

34hkm

2013. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz / lett, nyugi!

Nekem háton fekvéskor szinte állandóan zsibbadt a bal lábam. A baba nyomott vmi ideget.

Semmi baj nem lett.

:)

2013. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen.Csak egy tanács! Jobb ha még most leállsz az aggodással, mert a gyerekkel meg fogsz bolondulni.
2013. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elso babam lesz es igen aggodom egy kicsit. Az oxigen hianyt meg nem en talaltam ki. Panaszt a nagy fejeseknek kell tenni akik azt irjak hogy oldalt kell fekudni mert haton elnyomja a baba a veroeredet es nem jut eleg oxigen a mehlepenyhez es a babahoz. Ezert kerdeztelek meg titeket milyen tapasztalataitok van ezzel kapcsolatban mert valosagosabb mint egy tudomanyos kinyilatkozas.
2013. aug. 15. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan háton ébredek, pedig már 31 hetes vagyok. Sokszor elgondolkozok ezen én is, amit kérdeztél, de nem tudok mit csinálni, ez van, remélem nem lesz baj. Mondjuk én nem szoktam elzsibbadni sehol, ezért nem is ébredek fel rá.
2013. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én amikor terhes voltam,nem tudtam az oldalamon aludni, mert akkor mindig eldugult az orrom, meg fájt a hasam.

Végig a hátamon aludtam.

Én is olvastam ezt a nem jó a háton aludni dolgot, de nekem nem ment máshogy.

Természetes, hogy aggódsz. :)

Én is sokat aggódtam terhesen. És mindenki azt mondta, hogy ha meglesz a baba,többet fogok. Na, nem hittem el. :D

Most meg : nehogy megfázzon, nincs -e melege, jajj koppant a kobak, miért sír, stb.... :))))

2013. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Beszeltem az orvossal es azt mondta hogy ha nem kapkodtam levego utan akkor nem lett oxigenhianyos. Mert ha nem lett volna eleg a levego azt en is megereztem volna.
2013. aug. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!