Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki Szuromi Andras doktoru...

Van aki Szuromi Andras doktorurnal szult, vagy most jar hozza terhesgondozasra?

Figyelt kérdés

Lenne egy par kerdesem:

Most vagyok a 34 hetben es legkozelebb 37 hetre hivott vissza. Onnantol majd hetente kell jarnom hozza a terhesseg vegeig?

CTGre mikor kell jarni, milyen gyakran, oda is idopontot kell kerni?

Steptococcus eredmenye milyen hamar lesz kesz?


2013. aug. 15. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Es osszessegeben nektek mi a benyomasotok rola? Aki meg mar szult nala, milyen nala a szules?
2013. aug. 15. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hugom es baratnom is szult nala, mindketten elegedettek voltak, termeszetesen szultek, viszonylag gyorsan. En nem szulnek nala, nekem nem szimpatikus es tul fiatal, de ez csak szemelyes velemeny, ettol meg lehet jo szakember.
2013. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 38. hétben. A 36. héttől két hetente járok hozzá, ha visszajön szerintem hetente. Egyik héten hozzá megyek, másik héten a kórházba a szülőszobára ctg-t csinálni, tehát azt hetente.

Nekem szimpatikus, kellően laza, de odafigyel egy csomó mindenre.

2013. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem a maganrendelojeben csinalja a ctg-t? :o
2013. aug. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!