Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az ultrahang képet?

Megnéznétek az ultrahang képet?

Figyelt kérdés

[link]



Első baba, az érdekelne, hogy tényleg jól látom hogy balra van a feje? Pont ma vagyok 10 hetes, crl 34 mm.

Ennyi idősen még olyan pici, hogy nem látjuk elkülönülve a végtagokat, mert olyan pózban van, vagy az ultrahangos éppen ebben a pillanatban nyomtatta ki a papírt, mikor nem latszódott?

Sajnos sokat nem mondott a babáról, nem nézegettük, csak hallottuk a szívhangot.


Bocsánat ha buta a kérdés.


2013. aug. 15. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a neten fent van sok oldalon hogy épp hol tarrta a fejlődésban de normális ha még nincsenek mega végtagok, de nézz tuána.
2013. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen :)) Balra az a kör a kis fejecskéje, jobbra a teste. És látni a két kis kezét is.Az a két kis pötty a teste mellett. :)))És talán alul az a pötty az egyik lába. Érdekes, hogy régen én sem láttam ezekből az uh-ból semmit, de amióta várandós vagyok, jobban meglátom a babát:)
2013. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a 2.-es irta! Én is látom a kis kezecskéket is! Nyugi ilyenkor még annyira aprócskák hogy nehezen látni a dolgokat! Boldog babavárást neked!!!37hkm
2013. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bal oldali gombóc a fejecskéje. A másik nagy gombóc a teste. A teste melletti két kis gombóc pedig a kezecskéje:)
2013. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!