Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az ultrahang...

Megnéznétek az ultrahang adataimat? Próbáltam keresni kiindulópontot, de ott a combcsont hosszának majdnem a duplájának kellene lennie, több oldalon is néztem. Baj lehet? Lepény a hátsó falon tapadt, ez jó?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 12 hetes ultrahangon. Már másodjára láttam a kis " Zűrlényünket " :)

Mért adatok:

-Crl: 60 mm

-Bpd: 19 mm

-Thq: 15 mm

-Fl: 5,6mm

-Nuncha: 1,3mm

Lepény a hátsó falon tapad, passzív szakaszt meghaladja.

Grav: 12+3h


2011. jan. 11. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megnézheted. Nem mondott semmit az ultrahangos? Mert ha jól látom, a táblázat szerint is kicsit nagyobb kellene legyen az FL. De most megnéztem, és nekem nem is mérték a 12. hetes uh-n sem most,sem az előző babámnál.

2011. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Teljesen normális a babád.

2011. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12:41-es vagyok. No, hát akkor az én linkem nem annyira jó, remélem nem ijesztett meg. De a doki tuti mondta volna, ha valami nem ok.
2011. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alid válasza:
Én is hasonló cipőben járok a combcsont hosszát illetően. 12 hetes 5 napos terhes vagyok és 6,4 mm-es a combcsont. A doktornő azt mondta minden rendben van. Későbbiekben is kisebb volt a combcsont hossza, vagy megfelelt az átlagnak? Végül hány cm-rel születtek a babáitok?
2017. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!