Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 9 hetes kismama...

Jucka24 kérdése:

Mit tegyek? 9 hetes kismama vagyok,5 hetesen tudtam, meg, és nem tudtam még leszokni a cigiröl?!

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden csakis a te fejedben dől el! A nagypapám 60 évnyi dohányzás után egyik napról a másikra letette úgy a cigit, hogy ott volt a konyha fiókban, bármikor elővehette volna, de nem tette. A nagymamám viszont mindkét lábának amputációja után(a kettő között kb. 8 év telt el) újra dohányozni kezdett.

Szóval csakis a te elhatározásodon múlik.

Mielőbbi sok sikert kívánok!

2013. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolj arra hogy a babádnak nikotinos vér jut...ennyi. nincs benne annyi oxigén...

Én is cigiztem, de babatervezés előtt 6 hónappal letettem és csak úgy próbálkoztunk. sikerült, agyban dől el. azt a 8 hónapot már kibírod a babádért nem?...

Ha szereted és nem akarod hogy baja legyen ha megszületik akkor bírd már ki....

2013. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
ja és ha megszületik akkor ne sírj ha baja lesz ...
2013. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pórbálj meg minnél kevesebbet szívni, napi pár szálat csak.
2013. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ananke ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem tudtam még leszokni a cigiről?Megbeszéled magaddal,hogy a ma reggeli az utolsó és többet nem gyujtasz rá.Ennyi.Ha nem megy akkor nem kéne még gyerek neked,ha ennyit nem tudsz megtenni érte!Én is dohányoztam,de nekem fontosabb a bennem növekvő kis emberke!

28+6 hetes kismama

2013. aug. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megundorodtam tőle, emiatt tűnt fel, hogy valami van. Nagy cigis voltam, élvezetből szívtam, de ez után vettünk egy tesztet. Amikor pozitív lett, egyből megtudtam, h miért is undorodtam meg tőle. A szervezetem jelzett. Most 4 hónapos a kicsi, de visszaszoktam, mivel elapadt a tejem, és sajnos eléggé stresszesen indult ez a gyereknevelés.

Én azt javaslom add oda a párodnak a maradék cigit, helyette egyél egy almát, vagy dinnyét, bármilyen gyümit, ha épp rá akarsz gyújtani.

2013. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fcsenike ***** válasza:
Én is 5 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Cigiztem is előtte rendesen, de aznap este mikor megtudtam, akkor még elszívtam egy szálat este. Másnap pedig egy felet és azóta nem gyújtottam rá. Az elején a rosszullétek miatt nem is nagyon esett jól szóval így könnyebb volt. De sokszor meg kellett állnom azért, mert hiányzott. MÉg most is hiányzik néha. Társaságban vagy egy kis vörösbor mellett elszívnék egyet. De nem teszem. Arra gondolok, hogy a babám is had döntse el ő, hogy kell e neki vagy sem! Miattam ne jusson a szervezetébe. Most ő a fő! :) Üdv.: 26+5 hkm
2013. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!