Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes integrált tesztet...

Érdemes integrált tesztet csináltatni a kombinált helyett az én esetemben?

Figyelt kérdés

jövőhéten szombaton megyünk egy magán klinikára,ahol genetikai ultrahangra jelentkrztünk be egyenlőre,de kaptunk egy tájékoztatót integrált és kombinált tesztről,még nem dötöttük el melyik legyen. 24 éves vagyok,első baba lesz,csak azért lenne szükséges megcsináltatni ,mert a terhesség elejétől barna folyásom volt (ami 9 és fél hetesen elmúlt) nem tudták mitől,mertt nem volt bevérzésem se,semmi.

a férjem szerint ne a pénzzel foglalkozzunk,csináltassuk meg az integráltat,ami 25.000 ft+ az ultrahang 15.000,szóval 40.000Ft lenne.A kombinált 9000Ft + uh.

Nem nagyon értek hozzá,szóval melyiket érdemesebb?



2013. aug. 16. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az integrált tesztnek része a kombinált teszt is. Én csináltattam kombináltat, de mivel rossz lett az AFP-m, megcsináltattam az integrált teszt másik felét, az ún. négyes tesztet is a 16-17. héten. A kombinált pontossága 94-95%, a négyes teszttel együtt 97%. Én azt javaslom, hogy csináltass kombináltat, utána még mindig dönthetsz úgy, hogy kéred a másik felét is. A barna folyás és teszt közötti összefüggést egyáltalán nem értem.
2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ a lényeg, hogy valamelyik a kettő közül legyen, már az is sokat segít, ha a kombinált meg van. Persze nem a pénz a lényeg, de nem ad sokkal többet az integrált. Én csak a kombináltra mennék.
2013. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az orvos mondta még akkor amikor volt barna folyásom,hogy ha nem tudni honnan jön ,akkor az attól is lehet,hogy fejlődési rendellenessége lehet a babának.Ami remélem nincs így,Ezért mondta,hogy genetikára mindenképpen menjek.
2013. aug. 16. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem túl megterhelő akkor szerintem menj az integráltra, időben ugyanannyi, de egy kicsit pontosabb az eredménye.
2013. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!