Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év feletti kismamik!...

35 év feletti kismamik! Csináltattatok tesztet? Ha igen akkor melyiket? Kombinált, Integrált?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Melyik mennyire biztos?
2013. aug. 7. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
36 vagyok, kombináltat csináltattam, aminek jó lett az eredménye. Az uh is ok volt, a kislába ujjáig átnézték. Afp is jó lett, ezért nem csináltattam én mást.
2013. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kombinált tesztet csináltattam ami köztes kockázatot adott Down kórra 1:992, így pár hétre rá elmentem négyes tesztre is, ott már 1:100000-hez lett az eredmény, a genetikus nem javasolta a magzatvízvételt. Az UH-gal minden rendben volt és van azóta is.
2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38 vagyok en kombinált tesztet csinaltattm 1:3200 lett az eredmdn
2013. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok , véletlen elküldtem a válaszomat. .szoval kombinalt ami negatív lett 1:3200 eredménnyel, uh is jo lett, Pren stestet csinaltattam sz is abszolút jó eredményt mutstott es afp-t ami szintén jo lett s 18 heti uh, ami persze szinten jo lett
2013. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!