Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen munkát lehet találni 3...

Milyen munkát lehet találni 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés

a nagy 6éves,a kisebbik 5,a legkisebbik 2.

esetleg mit érdemes még tanulni amivel egy anyuka a gyerekei mellett elhelyezkedhet?


2009. okt. 28. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
hoppá.ezt rossz helyre sikerült betenni.sorry :S
2009. okt. 28. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Válságban? Hááát...

Én már egy gyerekkel sem gondolkodom ezen, pedig állítólag visszavárnak a helyemre.

Vállalkozás jellegű munka, nulla! forint befektetéssel, kockázat nélkül, reklám jelleggel. És marad idő a családra. Nem mellesleg elég jó jövedelemért.

Írok szívesen infot privátban, ha kéred.

2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez hülye kérdés...

Bármit dolhozhatsz, a munka milyensége nem befolyásolja, hogy hány gyereked van...

2009. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos egyáltalán nem hülye kérdés.sok ember hiába keres munkát a gyerekei mellett,mivel nem is nagyon veszik fel pont emiatt.
2009. okt. 30. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülye kérdés. Jelenleg kb 20 %-os munkanélküliségi ráta van az országban. Persze hivatalosan állítólag vagy 9. Egy állásra van 200 jelentkező. Ha pici gyereked van, esélyed sincs, hogy bejuss. Protekció kell, vagy valami hiányszakmát tanulni.

Igaza van az előttem szólónak, ha nem saját vállalkozásod van, szinte lehetetlen. Ha fel is vesznek, ha beteg a gyerek, és otthon mersz vele maradni, másnap kirúgnak.

Próbálj meg valami ritka nyelvet tanulni. Engem a spanyol nyelvtudás miatt alkalmaznak. Nagy a hiány a franciából, oroszból. Persze az is kérdés, hogy mi az eredeti végzettséged.

2009. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy probléma szerintem is. Nem nagyon szeretik a munkáltatók a kisgyerekes anyukákat. A 20 éves túl fiatal, a 30 éves már valószínűleg anya, de ha nem, akkor nem sokára az lesz. A 40 éves meg már "öreg". Akkor nem tudom ki kell nekik.

A második válaszoló munkája viszont engem érdekelne!!!

2009. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én világ életemben nehezen találtam munkát. Mikor pályakezdő voltam , azért, mert az vagyok, így tapasztalatlan. Mikor 7 év munkaviszony után állást váltottam, azért nem találtam, mert nem volt képzettségem (csak az az egy, amiben addig dolgoztam, nem húzható másra, és érettségim volt). Aztán azért nem , mert nem... szóval nem kell a gyerekre fogni, mindnekinek nehéz munkát vállalni .

Nyilván egy gyerektelen tud olyan munkát is vállalni, amit egy gyerekes nem, de ettől még nem csak nekik nehéz...

2009. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!