Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, aki a baba megszül...

Van valaki, aki a baba megszületése után maradt egyedül? 5 hós a lányom, nagyon imádom, de az édesapjával sajnos szétmentünk, és nagyon félek hogy gyerekkel nem fogok találni magamnak normális társat,és egyedül fogok maradni. Most mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
A lányom a legfontosabb,de azért szükségem van egy szerető társra.Mindenkitől elfogadom a tanácsot,de örülnék ha ebben a cipőben járok is írnának.Köszönöm
2009. febr. 20. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

az én párom is bekattant, mikor a fiam 2 hónapos volt. végülis együtt maradtunk...

szerintem: azon ne aggódj, h nem találsz párt magadnak. attól ,h gyermeked van, még nyugodtan lehetsz boldog, és nem csak a kislányoddal. a volt párod szégyellje magát, h 1 kicsi babával elhagyott.

próbálj megnyugodni, a babádra koncentrálni...

fel a fejjel, biztos, h idővel találsz olyan embert, aki megérdemel titeket:)

2009. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Aranyos vagy!Gratulálok a babádhoz!!Minden jót
2009. febr. 20. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is együttérzek Veled mert valóban nem könnyű helyzet.

Egy gyermekkel sokkal nagyobb az esélyed, mint többel! A húgom 2 kicsivel maradt egyedül (1 és 3 évesek) és már talált párt magának.

Kettőtől már jobban megijednek a férfiak, egy az még nem vészes.

Ha már ez a kapcsolatod úgysem működik, le kell mielőbb zárni h lelkileg rendbegyere.

Az első és legfontosabb h Te és a baba megtaláljátok egymással a mindenapok harmóniáját. Rázd meg magad és kezdj új életet! Nem azt mondom h kezdj el randizni, de foglalkozz magaddal kicsit többet: fodrász, kozmetikus. Biztos van akire bízhatod addig a picit (család, barátnő)

Jön a tavasz, a jóidő menjetek sétálni a picivel. Ismerkedj a parkban szülőkkel, anyukákkal. Szerezz új barátokat a játszóházban. A játszótéren akadnak egyedülálló de gyermekes apukák is :)

Ne fókuszálj mindjárt a papa projectre, majd jön az magától ahogy rendbehoztad Magad!

Én már egyszer elváltam és új életet kezdtem. Nehéz volt, nagyon nehéz, de minden újjal jön valami varázslatos. Éreztem a szabadság illatát és beleborzongtam.

Fogd meg a másik oldaláról a dolgot: élvezd Te is a szabadságot, az újrakezdés lehetőségét, hogy lezártál egy rossz kapcsolatot ami csak rombolóhatású lehetet volna nem csak Neked hanem a babának is!

Aztán szépen mikor nem is várod bekopogtat a szerelem is!

Sok sikert!

2009. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is egyedül vagyok a két hónapos fiammal. Én bízom benne, hogy találok magamnak társat. Van egy barátnőm, ő 3 gyerekkel döntött úgy, hogy kilép az addigi kapcsolatából, és most már van is neki új kapcsolata. Párszor chateltem már férfiakkal, nem pár találás miatt, csak beszégetni akartam. Ők többször is próbáltak randira hívni, pedig szóltam, hogy van egy fiam, azt mondták az őket nem zavarja. Arra azonban vigyáz, hogy ha Te elkezdesz ismerkedni, valószínű, hogy a lányod apja meg próbál közbe lépni, akkor is, ha esetleg ő lépett le. Ilynekor feltámad bennük az apai ösztön, féltékenyek lesznek már a lehetőségtől is, hogy esetleg más nevelje a gyereküket. Több ismerősöm is így járt. Aki azt írta, menj fodrászhoz, műkörmöshöz, ha tudsz, teljesen jót írt. Én is megváltozttam a hajamat, amit azért nem tettem eddig, mert a volt párom nem engedte. Sokkal jobban érzem magam tőle. Most próbálok diétázni, mozogni (sajnos a babám tápszeres), hogy újra formába kerüljek. Nem írtad mennyi idős vagy, de akármennyi is, fogsz magadnak új párt találni, de nem szabad görcsösen akarni. Ha máskor nem, majd ha visszamész dolgozni. Sok sikert, és sok boldogságot addig is a babával!
2009. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!