Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetes kismamák! Neketek...

35. hetes kismamák! Neketek is van már láb és kézfej dagadás?

Figyelt kérdés
Nekem már egy hete a van dagadás a bokámon és a kezemen de főként a jobb oldalon és a jobb kezem középső és gyűrűs ujj felső perce már zsibbad is. A dokim azt mondta, hogy jobb oldali a terhességem azért dagad a jobb oldalam jobban és felírt B1 vitamint, de nemigen csinál semmit. Ti hogy álltok a vizesedéssel? Eddig 10,5 kg híztam
2009. okt. 28. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a zsibbadás amiatt van?Mert zsibbad a jobb kezem,meg fáj,ha behajlítom az ujjaimat.De egyébként nem látszik semmi.Holnap megyek orvoshoz,majd mond valamit rá.
2009. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34 hetes vagyok az orvos szerint, menstruáció szerint 36. A héten kezdődött nekem is a dagadás. Bár nekem csak a lábamon. Olyan a lábam, mint az elefánté, a bokám nem is látszódik. És nekem is a jobb oldali van jobban megdagadva. Én jövőhéten megyek a védőnőhöz majd megemlítem neki a dolgot amúgy nem szedek még rá semmit.

Üdv

2009. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szülés előtti hetekben már elkezdtem oedemásodni, de igazából a szülés előtti két hétben. Annyira hogy szigorúan pihentetni kellett felpolcolva a lábam, semmit nem kellett rá szednem. Szülés után bő két héttel vissza kaptam a végtagjaimat :))
2009. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!