Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet a hason legkorábba...

Mikor lehet a hason legkorábban látni hogy növekszik odabent?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is igazán érdekelne
2013. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 13 hetesen villogtam a tükör előtt a "pocimmal",ami nem volt még poci,inkább csak a köldököm alatt lehetett látni némi puffadást.15 és 16.héten kezdett el rohamosan nőni.Most 18 hetesen pedig már mondogatják h micsoda kerek pocak,már sehogy sem lehet takarni.Ugyan így van ismerősömnél is :)

Hány hetes vagy kérdező,szabad tudni?

Boldog babavárást :)

2013. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen már kismamaruhát kellett vennem, mert egyszerűen nem fértem el a ruháimban. Az átlagnál most is nagyobb a pocim. Már, ha egyáltalán van átlag:)) A héten voltam terheléses cukor vizsgálaton és a velem egyidős kismamák között akadt olyan, akinek épp hogy látszódott valami, volt olyan, akinek kicsit volt csk kisebb az enyémnél és láttam egy 16 hetes kisamamát, aki olyan lapos volt, hogy nem is gondoltam, hogy terhes.
2013. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 12 hetesen már rég kismama nadrágot kellett hordanom, 9 hetesen pedig már meg kellett mondanom a munkahelyen, mert látszott, hogy nem egyszerű puffadás. Most is nagy a hasam, mindenki azt kérdezi, hogy ma vagy holnap szülök-e, pedig van még több, mint 3 hét...
2013. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!