Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Höemelkedés vagy láz terhesség...

Höemelkedés vagy láz terhesség altt?

Figyelt kérdés
5hétben vagyok és hajnalba ara keltem fel hogy fáj a torkom nem kapok levegöt egésznap fájt mindenem a derekam a csontjaim mintha tüvel szúrkálnának höm 37/6 micsinájak?
2011. okt. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ok, ez még csak hőemelkedés

ami nagyon fontos, hogy a láz nagyon rosszat tesz, rosszabbat, mint a gyógyszerek

orvos patikus megmondja ,hogy mit szedhetsz állapotosan, hűtőfürdővel, gyógyszerrel le kell vinni a lázat, ha belázasodnál

2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a háziorvoshoz most vagyok túl ezen és nem sima megfázás ez ilyen járvány én Augmentint szedtem és Panadolt a lázra.Ne menjen feljebb a lázat a magzat víz 37 fokos attól ne legyen több a testhőd mert árt a babának.

Hívd fel az orvosod vagy menj el hozzá.Torokra homeogene-t szedtem megy mézes citromot úgy hogy kifőztem a citromot kikapartam a belsejét és összekevertem mézzel azt kanalaztam nagyon jó volt.Meg inhaláltam kamillával.

2011. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megy-meg

ja 32 hetes vagyok.jobbulást

2011. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Panadolt mondtak hőemelkedésre.
2011. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!