Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek leszállt már ez a...

Szerintetek leszállt már ez a pocak? Mi jelzi azt valójában hogy leszállt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 16. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé lent van! ha a tenyeredet a szegycsontodhoz betudod tenni teljesen akkor nevezik leszállt pocaknak! :) ez ugyan nem jelent semmit, nekem 3 héttel előtte szállt le... szép pocid van :)
2013. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek egyáltalán nem száll le (pl. nekem, már megszültem ), de a tiéd szerintem eléggé lent van.
2013. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már alakul:-))) még teljesen nem szállt le,de halad lefelé. Ha a tenyered 4 ujja befér a szegycsont és a pocak legfölső része közé(mintha a gyomrod lenne alul) akkor leszállt,mert a baba behelyezkedett. Könnyű és gyors szülést kívánok!
2013. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen már befér a tenyerem megnéztem! De jóóóó! Köszönöm.
2013. aug. 16. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,3-as vagyok. Hogy vagy?? Szülés??
2013. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm kèrdèsed de mèg egyben vagyok.De már egyre türelmetlenebben! :)
2013. aug. 23. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!