Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen angelsound szívhang...

14 hetesen angelsound szívhangfigyelőt már alkalmazhatok? Hallani fogok valamit?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódós kismama vagyok, ezért , ha úgy érzem, szükség van rá szívesen használnám. Persze nem naponta, mert én tudom, hogy a babám ki nem állhatja az ultrahangot például. Folyton menekül szegénykém :-) volt akit megnyugtatott ez a készülék?
2013. aug. 17. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van, és ennyi idősen minden este 2-3 percre bekapcsoltuk. Mindig úgy aludtam el, hogy hallottam a szívét előtte. Borzasztóan megnyugtatott. Először nehéz volt megtalálni, de gyorsan belejön az ember. Most 27 hetesen már rúgkapál, kevesebbet használjuk, de egy-egy nyugisabb napján most is előkerül, saját megnyugtatásra. Sokat küzdöttünk érte, veszítettem is el babát, nekem ez megadta azt a nyugalmat, amit a gyakori orvoslátogatás nem tudott. Nem ártottunk vele a babának, úgy gondolom.
2013. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megnyugtatott mert már volt előtte egy vetélésem. Én szerencsés vagyok hangosra állítva már 12 hetesen megtaláltam a szívét. Sokan csak 14-16 hetesen találják meg. Nekem volt 1-2 nap, hogy nem találtam, ekkor persze kétségbe estem és este megint megnéztem akkor már meg volt többnyire. 2-3 naponta használtam, és sokszor volt, hogy pár másodpercre meg volt aztán eltűnt a szívhang. 19 hetesen mozogni kezdett már nem volt szükség a szívhang figyelőre. 23 hetesen nem mozgott, nagyon megijedtem este rátettem a szívhang figyelőt és a babám majd kiugrott a hasamon. Na azóta nem használom, mert akkor testemmel lelkemmel megéreztem mennyire iszonyatosan utálja ezt a "vacakot" és amikor korábban pár másodperc után eltűnt a szívhangja akkor csórikám elhúzta magát. Jó készülék, sok aggódástól megkímélt, de amikor használod akkor gondolj erre mindig, hogy a baba utálja. Heti 1-2 alkalommal és csak max 1 percet használd.
2013. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon sajnálom, hogy korábban ilyen szörnyűséget kellett átélned. :-( Nekem ő az első baba, de hormongondok miatt bevéreztem korábban, kaptam progeszteront, de a leállás a tabival sem volt egyszerű és őszintén már elegem van az orvoshoz járkálásból, főleg azért mert engem sem nyugtatnak meg. Jó egészséget nektek ! :-)
2013. aug. 17. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megnyugtatott, 14 hetesen vettük, igazi paramami vagyok és nem élvezem ezt a folytonos aggódást. 1-2 naponta hallgattuk meg, de csak másodpercekre, kb 10 másodpercre. Mióta mocorog kétszer használtuk. De mindig örültem neki, mikor használtuk, hogy megvettük, mert sok stressztől és negatív gondolattól kímélt meg.
2013. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Több okból is jó volt. Egyrészt hallottam a picit, másrészt pedig végre megbizonyosodhattam, hogy az a fura mocorgás, amit pár napja érzek, bizony Ő :-)
2013. aug. 17. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már a 11.héten használtam és bizony sikerrel! Mert ugyan nehezen de megtaláltam! Imádom ezt a készüléket és nagyon megnyugtató hogy van egy ilyen a házba!!!Én ugyan már 37 hetes elmultam de mind a mai napig használom mert a babám elég lusta és néha nem mocorog.

Minden jót neked és boldog egészséges babavárást!!!!!!

2013. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!