Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 -hétbe léptem ma, reggel...

25 -hétbe léptem ma, reggel iszonyatos síró gorcsel ébredtem, anyira zokogtam, hogy szinte rázkódott az egész testem-okom nincs tá, hála az égnek minden rendben van a párom imád minket, miért van, hogy néha a semmi miatt sírok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt megbolondul a hormonrendszer, sokkal érzékenyebb leszel minden szempontból. Nyugi, nem kell törődni vele, a szülés után elmúlik. :)
2008. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok.... Ugyanez volt velem...... Nálam még szülés után is elég sokszor előfordult! Most már teljesen helyrejöttem:)



Dia - 6 hós kislány anyukája

2008. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tombolnak a hormonok.

Sírjál csak nyugodtan. De aztán csak nevess magadon egy nagyot.:)))

2008. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat..Néha abszolút banális marhaságon úgy elbogom magam , hogy csak na ,kezdtem elkogdolkodni, hogy vajon nem - e kattantam be....
2008. jún. 30. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bekattanás:) Én olyan zenéken bőgök mostanában, de vörösre a szememet, amit régebben elkapcsoltam, hogy 'jajjjj de undorító nyálas, hallgatni sem bírom!!' Most meg tiszta szívemből telefújok 8 zsepit:)

Nyugi, a hormonok...

2008. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szombaton kezdtem el minden ok nélkül zokogni, de alig bírtam abbahagyni. Szegény párom annyira megijedt, hogy amikor megláttam az arckifejezését, hirtelen nevetni kezdtem :)

15 hetes kismama

2008. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem ,hogy amikor elkap ez a bizonyos "nem tudom miért sírok" szindróma a kis pocaklakó úgy beindul,akkorát rúg-mintha azt mondaná, -ugyan már anya mi van már megint??,ilyenkor akkorákat nevetek, mosolygok, hogy komolyan azt hittem ,hogy tobb személyiség lakik bennem...hihhihihihi
2008. jún. 30. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs, semmi baj, ez természetes. :)
2008. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez még így lesz egy darabig, én első babás vagyok, de azt hallottam, hogy baba születése után pár hétig még rosszabb lesz a helyzet, akkor már benne lesz a baba miatti meghatódás.

Én 18 hetes vagyok, de kb a 8. héttől kezdve képes vagyok bármin sírni, vagy ha éppen nagyon nincs min, akkor percek alatt találok magamnak valamilyen problémát, amin sírhatok. A párom már olyan profi módon űzi a nyugtatást, hogy versenyen is indulhatna.

A legdurvább a múlt héten volt, egymás után négy reggel ébredtem sírva. Minden egyes alkalommal azt álmodtam, hogy a párom ilyen vagy olyan oknál fogva hazaküldött engem valamelyik expasimhoz, hogy hordjam ki mellettük a babát. Így elmondva már nagyon vicces, főleg, hogy a párom két napig meg volt sértődve, hogy hogyan képzelhetek ilyet róla (nagyon szeretjük egymást és előbb vágná le a saját kezét, minthogy engem megbántson), majd már együtt nevettünk az újabb ilyen álmokon. Persze akkor nem volt nevetséges, amikor sírógörccsel ébredtem. :-(

2008. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ezzel küzdök az elejétől fogva. Szegény párom már ki van idegileg, mert mindíg azt hiszi, ő bántott meg valamivel. Kb.a 14. hétig nagyon rossz volt, minden nap hisztiztem, mindenért robbantam, reklámokon is képes voltam bőgni, semmi sem tetszett, folyton kötekedtem. Volt, hogy éjfélkor képes voltam kiborulni valamin, összecsomagolni, és "elmenni" otthonról, persze még ki sem értem a kapun, lenyugodtam, és visszamentem. A párom be se zárta utánam az ajtót, leült tévét nézni, nem vett már komolyan. Persze ez akkor rendkívül rosszul esett, de így utólag belegondolva teljesen igaza volt. Mostanra kicsit jobb lett, nem veszekszek folyton, bár még most is vannak furcsa dolgaim. Pl. tegnap azon borultam ki nagyon, hogy a párom megette a bundáskenyeret, amit neki csináltam. Hogy miért, nem tudom. Remélem, tényleg csak a hormonok! 19 hetes kismama
2008. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!