Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák van összefüg...

Kismamik, anyukák van összefüggés a pocaklakó benti bioritmusa és a kinti ténykedés között?

Figyelt kérdés

Kinn is sokat lesz aktiv? Mert már most sokat mozog igaz még van helye, de mindent érzek. Ti hogy tapasztaltátok?

21 hkm


2013. aug. 21. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon mocorgott bent, és most kint is. Már 4 éve :-)
2013. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom alig mozgott bent, legalább is nem éreztem. Most viszont igazi kis örökmozgó :-)
2013. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom, hogy van-e összefüggés, de néha azt hittem a terhesség alatt, hogy a lányom a hasfalamon keresztül fog kijönni, állandóan ficergett. Kint is ugyanolyan icere-ficere.
2013. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon nyugodt volt bent a pocakban is, többször meg is rémültünk, mert nem jelzett sokáig. Kint is egy nagyon nyugodt békés gyerek.
2013. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!