Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes kismama vagyok,...

19hetes kismama vagyok, elkaptam valami hányós-hasenős vírust. Megnyugtattak h ettől nem lesz semmi a babával:Diéta+sok folyadék! Gyógyszer csak láznál kell, de az nincs. Volt valakinek így? Nyugtassatok meg, mert én akkor is aggódom.

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Harmadik gyerekemmel voltam terhes, mikor ugyanígy jártam. A nagyobbak hoztak haza az Óvodából egy ilyen hányós-hasmenéses nyavalyát. Nagyon megijedtem, még csak a harmadik hónapban jártam. Felhívtam az orvost, kérdeztem, hogy aggódjak-e. Azt válaszolta, csak akkor, ha attól jobban érzem magam, egyébként nem kell. Most már 7 éves a kicsi fiam. Semmi baj nem történt. Nyugi!
2013. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!! Tényleg megnyugtató! :)
2013. aug. 21. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Barátnőm volt így és ő még csak 11 hetes volt. Olyan hasgörcsei voltak,h fetrengett, ma már másfél éves a kisfia. Neki is azt mondta az orvos,h nem lesz baja a babának és nem is lett:) Boldog babavárást, ne aggódj :)
2013. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont így jártam én is a 12. hétben. A nagy hazahozta az oviból. Semmi baja nem lesz, meg sem érzi, de te annál inkább:DD
2013. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm h írtatok!!! meg is nyugodtam! :) szép délutánt nektek!!!
2013. aug. 21. 16:21
 6/6 Tica0121 ***** válasza:
6 hetes voltam, amikor így jártam. Sok folyadék és keksz! :) Szerencsére 4 nap alatt túl lettem rajta és semmi baja nem lett a babának!
2013. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!