Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy tobb hetes...

Lehetséges, hogy tobb hetes terhes vagyok es nem vettem eszre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Május vegen voltam együtt a párommal es azóta nem (messze lakunk egymástól) viszont utána júniusban es júliusban is rendesen menstrualtam de most több mint másfél hete késik !! Nem vedekeztunk májusban, a naptár szerint egy nappal a peteeresem elott voltunk együtt... De elképzelni sem tudom, hogy létezik az, hogy két hónapig menstrualtam rendesen es terhes legyek... Remelem valaki tud valami okosat mondani :)
2013. aug. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ballagk le a patikába vagy a drogériába és vegyél egy tesztet. Majd az mond okosat!
2013. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veszek amint el tudok szabadulni a munkahelyemrol :) aztán gondoltam hátha más is így járt es tud segíteni !!! :)
2013. aug. 22. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, előfordul ilyesmi. Én 1 vérzésen voltam túl, több mint 8 hetes terhes voltam, mire kiderült.
2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én május 23.-án estem teherbe. Azóta már a második trimeszterben vagyok. A hasamon is látszik, sőt érzem a pici rugdosását is. Szerintem nem valószínű, hogy terhes lennél, főleg, ha rendesen megjött, úgy, mint máskor. Vegyél egy tesztet és az már bőven kimutatja. Ha pozitìv, akkor azért, ha negatív, akkor meg a késés miatt menjél dokihoz. :-) Előfordul vérzés terhesség alatt is, de az jóval kevesebb, mint a normál menzesz és általában nen élénk vörös, hanem barnás színű.
2013. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!