Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák? (héttől...

Szaszuss kérdése:

Hogy vagytok kismamák? (héttől független)

Figyelt kérdés

Tudjátok már a babátok nemét? Nevét? Hányadik hétben jártok?


Nekünk kislányunk lesz. Nagyon várjuk már. :) Kira Stella lesz a neve. :)

32 hkm



2013. aug. 23. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

27. hét, kisfiú lesz, Gergő. Beszakad a derekam, de más problémám nincs :) a kedvem kirobbanóan jó, nagyon-nagyon boldog és vidám vagyok :) Gratulálok a kislányodhoz! :) Szép neve lesz! :)


Fura belegondolni, hogy a most várandós kismamák babái az enyémmel egyidősek lesznek, és ők lesznek az a csoport, ahol első körben az "Igazit" keresi majd a fiam :))) Néha szoktam rá gondolni, melyik kislány lesz a nagy szerelme majd :))))) Nem leszek tipikus anyós, jó elképzelni, hogy boldog, felnőtt férfi lesz egyszer, és láthatom felnőni :))

2013. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! 37. hétben járunk és már nagyon nehéz minden. Vannak jobb és rosszabb napok. Sokat rúg a picike és már elég fájdalmas. A legújabb póz, hogy kinyújtja a lábát és feszít :)

Kisfiúnk lesz, Ádám. Első baba.


Már nagyon várjuk

2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ebbe én is belegondoltam. :) Én sem leszek rossz anyós az biztos, a férjemre kíváncsi leszek azért, mégis csak lányról van szó , félteni fogjuk nagyon majd a fiúktól az biztos, na de az még messze van. Boldog Babavárást Nektek! :)
2013. aug. 23. 14:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szép neve lesz mind a két kisfiúnak! Gratulálok nektek!
2013. aug. 23. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Fáj a derekam, nem alszok éjszaka,unom már a munkába járást és sajnos olykor türelmetlen vagyok a 2,5 éves lányomhoz és a férjemet. A házimunkát meg alig bírom elvégezni munka után.

Amúgy kislányunk lesz, Noéminek fogják hívni.

2013. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kisfiúnk lesz, Benett, első baba. Vasárnap töltöm a 30. hetet.

Tegnap voltunk UH-on, szerencsére minden rendben. Jól vagyok, eléggé hamar elfáradok már mindenben, mostanában érzem hogy kezd egy kicsit teher lenni a poci, de nem érdekel, nagyon élvezem, és nagyon várjuk már a picúrt.

2013. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi oktober elejere varjuk elso kisfiunk erkezeset aki a Dominic PEter nevet fogja viselni. Tegnap toltottuk a 33. hetet. Egyre turelmetlenebbul varjuk. Mult heten voltunk nagy babaholmi bevasarlason. Meg egy par dolog kimaradt, de mar csak aprosagok. Jovoheten kapjuk meg a kisagyat a szuleimtol. Aztan mar csak a ruhacskak mosasa vasalasa marad szeptember elso felere. Es teljes harci diszben leszunk, hogy megerkezzen a kis szerelmunk :)

En jol vagyok, egesz jol viselem. Persze most irhatnam hosszu tomor mondatokban a "problemakat", hogy mennyire faj a derekam, dagad a laban es kinoz a savam, nem tudok aludni stb... stb... DE ez az edes csoda ezzel jar :) Es egy percig nem banom!!!

Gratulalok nektek es Oromteli Babavarast!

33hkm

2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nah igen milyen igaz az,hogy bármennyire is nehéz, főleg így a vége fele, megéri , nagyon is. Igaz,hogy nagyon fáj sokszor a derekam és kellemetlen az alvás is, de mindemellett nagy élmény azt nézni nap , mint nap, hogy ficánkol a pocakomban. :) Boldog Babavárást! :)
2013. aug. 23. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Nov.1re vagyok kiírva,de remélem elöbb meglesz :)

Kisfiú lesz,nagyon várjuk!

Kb.1 hete iszonytosan fáradt vagyok és sokat mozgolodom éjszaka is.A derekam néha hasogat,úgy hogy a lábamba kisugárzik.Elkezdtem sajnos kávézni (nap 1),mert anélkül képtelen lennék ellátni az otthoni teendőimet.Mellette dolgozom+edzeni járok.Remélem ennél jobban már nem fogok kimerülni.Nem szeretném az utolsó 2 hónapot otthon tölteni.Dolgoznék ameddig lehet.Boldog babavárást mindenkinek!

30hkm

2013. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én még csak 16 hetes vagyok,de az ideg baj kerülget.A múlt héten voltam genetikai uh ott azt mondták,hogy minden rendben a babával. Ma voltam vérvételen meg kenet vételen de csak vizsgálat volt. Szívem szerint hetente mennék uh-ra ,mert nagyon idegesítő,hogy nem tudom mi folyik oda bent. 4. baba lesz és a többi háromnál nem voltam ilyen flugos.Akkor sokkal türelmesebb voltam.Lehet,hogy a kor teszi? :))
2013. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!