Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes korig nem...

Hány hetes terhes korig nem rizikós szoptatni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy elmenjen a baba.
2013. aug. 23. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok nő a nagyobbik gyermekét végig szoptatja a terhesség alatt, sőt, még utána is. Ekkor van, hogy vagy a nagyobbik gyermek választódik el magától ("nem ízlik" neki a tej, ami a terhesség alatt megváltozhat, vagy akár utána is), vagy továbbra is igénybe veszi a szopizást, de ekkor általában az anyukák elválasztják a nagyobbikat. De lehet egyszerre két különböző korú gyermeket is szoptatni.

La Leche Liga-ra keress rá.

2013. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már elég nagy a baba, el kell választani, mert ahogy írod vetélést okozhat!
2013. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a vetélés okozására nem igazán vannak összefüggések..Egyébként szerintem érzed,h rizikós-e vagy sem...Egyik ismerősöm olyan erősen görcsölt,h létezni alig bírt,na,őt le is állította az orvos...Én észre sem vettem semmit,azon kívül,h a mellem érzékenyebb lett, a lányom meg magától abbahagyta legkésőbb 12 hetes koromra(nem emlékszem pontosan)2 éves múlt ekkor egyébként,és előtte nagy függő volt..
2013. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!