Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha másfél éve dolgozom a...

Ha másfél éve dolgozom a cégnél határozatlan idejű szerződéssel és múlt hét óta terhes táppénzen vagyok fenyegető vetéléssel akkor elküldhetnek? Mert sajnos közvetítő cég által van a munkaviszonyom nem céges dolgozó vagyok!

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked a közvetítő ill. munkaerőkölcsönző céggel van szerződésed, úgy hiszem. Nekik kell írásban bejelentened, hogy babát vársz. Így felmondási védelem alatt állsz. Nem küldhetnek el.
2013. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt megtettem csak félek mert elküldések lesznek jövő hónapba! De akkor sem küldhet el ugye?
2013. aug. 23. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem. Nagyon szigorú a törvény rá.Írásba kell bejelenteni ahogy az egyes válaszoló írta! Boldog babavárást!! :) 38hkm
2013. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem küldhetnek el. A munkaviszonyod nem fog megszűnni. Legfeljebb a cég kér másik dolgozót helyetted, de az már rád nem tartozik, mert neked a kölcsönző céggel van szerződésed.

1-es voltam

2013. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Most már azért nyugodtabb vagyok!
2013. aug. 23. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlo cipőben jarok. Csak nem tudom Meddig dolgozhatok terhesen? Vagy mikortól matadhatok otthon?
2017. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!