Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam 2 tesztet, mind...

Csináltam 2 tesztet, mind kettő pozitív lett. Elméletileg 8 hetesnek kell lennem. Volt hüvelyi UH, látszott a petezsák (19mm), szikhólyag. Az orvos közölte, hogy nincs szívcső, de ne aggódjak, menjek vissza két hét múlva. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem vagy 8 hetes. Későbbi a peteérés.
2013. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor jott meg utoljara? Elvileg 6 hetesen mar van szivhang is.
2013. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem csak elszámoltad, mert ha nyolc hetes vagy, azaz az utolsó menzeszed nyolc hete volt, akkor már egy pici embriót kellene lásson az ultrahangon a doki és szívhangot is, nem csak egy petezsákot szikhólyaggal. Nekem ez az állapot 5 és fél hetesen volt. Nem lehet, hogy Te is annyi vagy? Esetleg később eshettél teherbe? Drukkolok!
2013. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát június 28.-án jött meg utoljára... :/
2013. aug. 24. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
szia nekem szerdán 5+3 hetesen 11*9mm es petezsákom volt és sejthető szíkholyag!Lehetséges hogy később fogant meg a picitek!
2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor én írok egy pozitívat.Pont 8hetesen mentem el uh-ra.Nem láttak mást csak petezsákot,szikholyagot,és embrio sejthető volt.Mondta a nőgyógyászom,hogy minden rendben csak az uh gép régi.2hét mulva kontroll,mondanom sem kell milyen ideges voltam.Elmentem uh-ra ott volt:)Vert a pici szive jól látható volt a picikém,minden rendben volt.Szóval nyugi vannak csodák:)Megy a drukk:)
2013. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és hogy drukkoltok. Kezdem egy kicsivel pozitívabban látni a helyzetünket. :) Majd két hét múlva már többet tudok.
2013. aug. 25. 11:42
 8/8 hanesz1 válasza:
Mi történt azóta? Remélem minden jól ment és kismama vagy..
2013. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!