Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger jelentkezhet a 10....

Hányinger jelentkezhet a 10. héten? Lehet rendszeres menstruáció a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Két hete minden nap hányingerem van. Voltam nőgyógyásznál, egy női ökölnyi miómát állapított meg. A menstruációm rendszeres.

Kiszámoltam, ha terhes vagyok, akkor a 12. hétnél járhatok.

Szerintetek lehet terhesség? Tévedhet a nőgyógyász?



2013. aug. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek lehetnek, persze amit leírtál. Viszont akkor már bőven látni kéne uh-n, vagy szerinted kitakarhatja a babát a mióma? Terhességi tesztet nem csináltál? Ha az pozitív lenne, akkor azt mondanám, hogy valami tényleg lehet. Ha nega, akkor nem hiszem, hogy tévedés lenne.
2013. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem csináltam még tesztet, de akkor fogok! (Azért kérdeztem, hogy hátha még azt se kell, rámondjátok, hogy ez lehetetlen.)

Úgy gondoltam, hogy a miómát nézhette esetleg félre, de az nem lehet, most utánanéztem és kb. 8 cm-es (lenne).

Köszi a segítséget! :)

2013. aug. 24. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyreszt normal menzesz nincs terhesseg alatt max.pecsetelo vagy baj van. Masreszt miert vonod ketsegbe amit a doki mond...menj el masik nodokihoz es gondolom kell valamit csinalni azzal a miomaval...
2013. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 11. héten kezdődött a hányinger, ennek ellenére azt mondanám, hogy nem valószínű, hogy terhes vagy. Miómám nekem is van, 8. héten derült ki, szintén ekkor volt, attól viszont biztosan nincs hányingered. Ellenben akárhol van és akármekkora a mióma a 10 hetes terhességet nem takarhatja ki. Menstruáció pedig egy terhesség alatt van kb. tízezerből. Azt gondolom nem terhesség, de szorítok Neked, hogy ne legyen igazam.
2013. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!