Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a babám feje. Mennyire...

Nagy a babám feje. Mennyire baj ez? :-/ Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

A többi mérete és becsült súlya megfelel a korának, 31 hetes. Viszont a BPD nagy.

18 hetesen 19 hétnek felelt meg.

19 hetesen 20,5 hétnek felelt meg.

26,5 hetesen 28 hétnek felelt meg.

Ma, 31 hetesen 34,5!!! hétnek felel meg.

Most, 31 hetesen 8,5cm a BPD.

Másnak is volt ekkora? Mekkora lett a végére? Császár lett e miatt? A pici ettől még egászséges lehet, ugye?


2013. aug. 24. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatásul, úgysem tudsz rajta változtatni, szerintem ha nem mondták, hogy gond, akkor ne stresszelj rajta!
2013. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én így voltam az első gyerekemmel. Rá azt mondták,hogy a feje 3 héttel nagyobb mint a teste. Egészséges baba lett ez genetikai adottság. Simán meg szültem igaz egy kis segítséggel.
2013. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32 hetesen 36 hetes bpd-je volt a babamnak.számra már nem emlékszem de a kiírt napon volt 102 a bpd es 36 cm-es fejkorfogattal született.császár lett de nem emiatt. Nekem is férjemnek is nagy s fejünk :) ez genetika.
2013. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is nagy volt a buksija, 37 cm-es fejkörfogattal született, emiatt is lett császár a vége sajnos (ill.fájásoknál nagyon lelassult a szívhangja). Fel a fejjel nem lesz semmi gond :)
2013. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

32. hét Bpd 91

36. hét BPD 100

születés 38-as

császár lett, de nem emiatt

makkegészséges, nagyon szép feje van :)

2013. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, megnyugtattatok!
2013. aug. 24. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Micsoad szorszalhasogatas! Istenem! Ezt komolyan kerdezed??? Hogy nagy a babad feje??? Mi van?

Hatalmas mint egy gorogdinnye! De ne aggodj mikor megszuletik neked ugy lesz tokeletes ahogy van!

(Rohejes emberek vannak....)

2013. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! 3,5 het kulonbseg eleg jelentos, a leendo anya pedig aggodik, hogy vajon egeszseges-e a gyermeke, vagy valami rendellenesseg van a hatterben (meg ha ezt nem is igy irtam ki, mert nyilvan probalom elhessegetni a negativ gondolatokat). Masreszt, arrol szol a fama, h 10cm bpd felett, nem vagy nehezen lehet hagyomanyos uton szulni, engedd meg, h ezen is aggodjon picit az ember lanya, de ha mar neked is kellett ekkora feju babat kinyomni, akkor oszd meg inkabb a tapasztalatod velem.
2013. aug. 25. 02:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ne aggódj az én babámnak 38 hetesen 101 volt a bpd-je.4100g-mal született a 39. héten. És szép kis fejecskéje van. Nincs semmi baj csak lehet nagyobb lesz egy kicsit a babád.
2013. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A lanyom 39. hetre szuletett, 3600 grammal, 57 cm-rel, a buksija 38 cm volt...gyonyoru feje van,semmit sem nagyobb mint az atlag:-D Csak a szaja nagy,de most mar ket eves, uhygogy ez varhato volt.

Egyebkent termeszetes uton szultem, de mocskosul megszenvedtem vele...


30 hkm

2013. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!