Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes kivenni a...

Mikor érdemes kivenni a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy van egy műanyag piercing ami végig bent maradhat, mert rugalmasabb. Ettől ódzkodnék, mert hogy néz ki egy nagy poci azzal, viszont szülés után szivesen visszaraknám az ékszerem.
2008. júl. 1. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Jaj , szerintem akkor nem ez lesz a legfontosabb:-))
2008. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én a 18.héten vettem ki a piercingemet,mert akkor kezdett el nöni a pocim.Szerintem nem nöl be a lyuk,ugyhogy szülés után vissza tudod tenni az ékszert.Én is igy fogok tenni.A doki azt mondta,mikor terhes lettem,hogy vegyem ki rögtön,de még akkor nem zavart.Most már zavarna,mert nyúlik a bör és elég hülyén nézne ki benne.27hetes kismama
2008. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én korán kivettem, mert már korán érzékeny lett a köldököm. Mondjuk nekem elég hamar el kezdett nőni a hasam.
2008. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elkezdett "kijönni" a köldököm, ezért kivettem az ékszert kb a 8. hét körül. Nézd meg, hogy viseli a bőröd, a hasad, a köldököd, annak függvényében vedd ki. Üdv 17 hetes kismami
2008. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. júl. 1. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En a 15. het kornyeken vettem ki, es sajnos mar be is nott, most vagyok 29 hetes.
2008. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


a többit már neked kell eldöntened,hogy meddig tartod bennt:D

2008. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!