Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes leszek és már nő a...

Ha terhes leszek és már nő a pocakom, ki kell vennem a köldök piercinget?

Figyelt kérdés
Van aki szerint nem, van aki meg azt mondja, hogy ki kell.
2011. júl. 2. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetesen kivettem mert már minden ruhába beleakadt és féltem, hogy úgy járok mint egy ismerősöm akinek kiszakadt...
2011. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16. hét körül vettem ki, sajnos hogy nem hamarabb, mert egyre csúnyább a helye :((
2011. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki azt mondta a 20. hét körül vegyem ki, de kivettem hamarabb, mert már olyan hülyén állt a ruha alatt.

De a helye ronda lesz, azt már most látom:(

2011. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kivettem, mert eléggé kijött a köldököm, ronda volt úgy az ékszer.

Sajna a bőr szétszakadt a lyukak mentén hosszában :( Elég ronda :(

2011. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az a legjobb, ha már a tervezéskor kiveszed. Így össze tud forrni egy kicsit és nem szakad szét. De persze a genetikának is sok köze van hozzá.
2011. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tervezéskor vettem ki. szépen begyógyult.Utána még vissza tudtam tenni,amikor kb.10 hónapos volta fiam, de állandóan húzgálta, piszkálta így inkább kivettem.Ja és a férjem utálta, hogy megint bent van. Pedig szépen vissza húzodott a hasam.
2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
9. héten vettem ki, de már késő volt, mert nagyon csúnya lesz a helye :(
2011. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16hetesen vettem ki nekem is nagyon csúnya volt,de mára szép és újra használható is(lenne)!
2011. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szóval ha már az elején kiveszem akkor az is lehet hogy vissza tudom majd tenni? Nem fog beforrni? Mert nekem azt mondták hogy nagyon hamar beforr.
2011. júl. 3. 10:41
 10/17 anonim ***** válasza:
szia.én 20 hetesen vettem ki a köldökömből a piercinget.szerintem teljesen nem forr össze de már nem fogod tudni visszarakni.amúgy először nekem is fura volt de meglehet szokni.most 39+2vagyok szóval még nem tudom pontosan hogy mennyire forrt össze.
2011. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!