Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök piercinget mikor...

Köldök piercinget mikor vettétek ki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amint megtudtam, hogy babát várok. Sajnos azóta se tudtam visszatenni:(
2009. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
23.héten még bent van. a vizsgálatokra kiveszem, de nem szeretném ha benőne. a köldököm nekem nem fordul ki és mivel elég mély, valószínüleg nem is fog :) alkat kérdés... pár hét alatt talán nem nő be, majd az utolsó 1-2 hónapban kiveszem.
2009. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a 18.hëten vettem ki.Azt mondta az orvos a nyomästól kiszakadhat vagy bevërezhet.Amugy nem vettem volna ki.De 3 nap alatt beforrt.Ha szültem ujrakell szúrni nincs mese..:D
2009. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 20. hét tájékán, én is a kiszakadástól féltem, meg csúnya volt a feszülős ruhákban az a dudor. Sajnos beforrt. Most 13 hetes a kislányom és mivel a hasamon még ott van az a függőleges barna csík, így nem tetettem vissza. Ha az elmúlik, remélem tavaszra, akkor mindenképp átszúratom újra.
2009. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna már a terhesség előtt ki kellett venni fél évvel,mert vadhús nőtt mellé.Ha bírta volna a bőröm bent hagyom.Mondjuk így sem vagyok szerencsés,mert a lyuk szétszakadt már a 30.hétre:S
2009. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én kb.a 8.hétem vettem ki,azt nem tudom,hogy miért(mert a pocim csak a 17-18.héten kezdett el látszani),de idegesített,hogy ott van.Aztán amikor megszületett a kisfiam,kb.2hetes lehetett megpróbáltam visszarakni,és sikerült,nem nőtt be egyáltalán a lyuk,pedig 9hónapig nem volt benne.Azóta is megvan:D

Üdv.14hós manó anyuja

2009. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!