Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó székelési ingerem...

Állandó székelési ingerem van. Mitől lehet? 38khm

Figyelt kérdés
Állandóan ingerem van, most voltam wc-n 2-szer, már semmi sem jön de megint mennem kell. Mi lehet ez?
2013. aug. 25. 00:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok lányok! Remélem így lesz. Étvágyam egyáltalán nincs, fejfájásom viszont igen erős. Én is csak inni szeretnék.

Reggel óta nem ettem semmit és nem kívánok semmit.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, majd tájékoztatlak titeket, ha megszületett.

2013. aug. 25. 17:59
 12/24 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, én pontosan így éreztem magam szülés előtt. Kíváncsian várom, hogy mikor lesz baba :)
2013. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kívánok minden jót én is! Írj, hogy hogy vagy.
2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm lányok! Még mindig semmi, de most már nem tudok enni. Akármire ennék és akármilyen illatot érzek, hányigerem lesz azonnal, úgyhogy úgy döntöttem ma inkább nem eszem.


Haskeményedés van, fájás egy picike van. Erős hányinger van, székelési inger nincs.


Már nagyon kíváncsi vagyok én is mi lesz ebből. :D


Hálásan köszönök mindent!

2013. aug. 26. 00:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező.... egyben vagy még. :)
2013. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
7es vagyok azt mesélte h 5 fájása volt a végén az fájt neki addig semmi :-) de a kitolás fájt neki
2013. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! Igen, sajnos még egyben. Nem jönnek ezek a fránya fájások, habár már se enni, se inni nem esik jól.


És most léptem a 39. hétbe. :)

2013. aug. 26. 10:30
 18/24 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyanez volt tegnap... eddig végig megszenvedtem a wc-zéssel, tegnap legalább 6X mentem. Folyamatos keményedés reggeltől, délután már görcsök is. Mivel az orvos szerint bármikor megindulhat a szülés (két újjnyira nyitva vagyok, a méhlepény is 3. fokú + egyebek), már kezdtem azt hinni, hogy lesz valami, de aztán este 11 körül elmúlt. Lehet, hogy csak a front viccelt meg minket :) Holnap töltöm a 38-at én is. Kitartás, már nincs sok!!!
2013. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát lányok, a orvosom azt mondta, jönni akar ez a gyerek. Már tágulok. És érzem, hogy most, hogy ilyen nyugodtan ülök, ez a vihar előtti csend. :)


Annyira édesek vagytok mindannyian!


Már nagyon izgulok és várok türelmesen. De én már úgy nyomnám! :D

2013. aug. 26. 18:10
 20/24 anonim ***** válasza:

Mondtam, nekem 1 nappal szülés előtt volt hasmenésem.

Kitartás!:)

2013. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!