Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességnél erős...

6 hetes terhességnél erős alhasi fájdalom normális lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erős alhasi fájdalmam van,inkább középen de van hogy átmegy jobb oldalra.Ez mind kisugárzik a fenekembe végig a két lábam szárán és a derekam is fáj. Vérzés egyenlőre nincs és remélem nem is lesz! A szeméremcsontom is fájdogál néha.


2013. aug. 25. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Fájdalom, szurkálás, enhye görcs normális lehet. Nem tudom mit értesz erős alhasi fájdalom alatt... Ha vérzés nincs az jó jel, de ha erős görcsöket tapasztalsz, akkor azért orvos. Remélem minden rendben lesz.
2013. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Úgy értem hogy kb 1,5 órája nem akar múlni a fájdalom és most már a lábam újáig nyilal szó szerint,ami ülő helyzetben még rosszabb.

2013. aug. 25. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A lábba kisugárzó fájdalmon kívül én éreztem ezeket. Az nem àrt ha az orvos is lát de ezen a magnézium enyhít vagy segít.
2013. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy a méh növekedésével, szalagok nyúlásával lehet kapcsolatban.
2013. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Orvoshoz még jövőhét utánra van időpontom,persze ha addig gond lenne úgyis bemennénk az ügyeletre! Remélem nem lesz semmi gond!

Azt tudom hogy normális az alhasi és derék fájdalom de ez már szerintem azon túltesz!

2013. aug. 25. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,hány hetes vagy?Mert ha még nem voltál orvosnál,akkor sajnos ez lehet akár méhenkivűli is,mindenképp doki.
2013. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel, ne aggódj! Szedj akár napi 3 magne b6-ot és pihenj! Ha elkezdesz vérezni, iràny a kórház. Alap esetben, más tünet nélkül normális a görcs :-) Jobb oldalt azért lehet, mert oda ágyazódhatott be a petezsák. Terhesség elején nekem is ott fájt és ezt mondta a doki. Esetleg pici ciszta kialakulhatott, de az is felszívódik. Ciszta sokszor alakul ki terhesség elején az egyik petefészekben.
2013. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakmabeliként azt mondanám, hogy a leírtakhoz hasonló erős fájdalmmal fontos, h lásson orvos!!! Lehetséges méhen kívüli terhesség - életveszélyes állapot!!!
2013. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Orvosnál múlthét szerdán voltam mert az utolsó menzeszem nem volt normális (10 napig vérezgettem,de inkább barnáztam)

Nálam már megszokott a hosszú menzesz,ezért voltam kétszer is hormon vizsgálaton és ultrahangon viszont nem találtak semmit,így a doki azt mondta a stressztől van. Van egy 4 éves fiam 3 éve nem szoptatok de lassan egy éve hogy visszajött a tejem olyan szinten hogy a doki csak lesett,úgy nézett ki uh alapján a mellem mint aki jelenleg is szoptat és ezt is azzal magyarázta hogy így évekkel később is a stressztől jött vissza a tejem. Kaptam rá Mastodynont amitől a mellem helyre jött viszont a menzeszt összezavarta. Én is meglepődtem mikor mondta hogy kb 5 hetes terhes vagyok,viszont azóta már volt egy menzeszem és utóbb ez a barnázás. Szóval bonyolult egy kicsit a dolog! Én sem vettem észre semmit mert tünetem nem volt ami esetleg arra utalna hogy terhes lennék.Pár napja fájdogál a mellem de az sem vészes! Vettem be tegnap magneb6 ot mára már jobb. Nem méhen kívüli terhesség azt mondta viszont üres petezsákot látott csak. Tervezett baba,de nem gondoltam hogy elsőre összejön,az elsőre majd egy évet vártunk!

2013. aug. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!