Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barossba mennyire megbízható...

Barossba mennyire megbízható az integrált teszt, vagy inkább menjek az Istenhegyi géndiagnosztikára? Mennyibe kerül a Barossba az integrált teszt?

Figyelt kérdés
A megbízhatóság alatt gondolok a gépekre, és az orvosokra! Azt tudom, hogy az istenhegyin Hajdú Krisztinát sokan dicsérik.
2009. okt. 30. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! 22 hetes vagyok és minden genetikai szűrésemet, ultrahangot az Istenhegyin csináltattam. Bár nem ismerem személyesen a többi helyet, de hallottam olyanról, hogy valahol csak hetek múlva kapod meg az eredményt, mert kiküldik Angliába. Itt egyből(másfél óra alatt) megvolt a vérvétel eredménye és az egész ultrahangról dvd-t kaptam. Hajdú Krisztina hihetetlen jó és alapos. Mindent megmér és minden kérdésre válaszol. Én az Istenhegyiról és Hajdu Kriszináról csak pozitívat tudok mondani. De mondom..mivel nem voltam máshol ezért nem tudok összehasonlítani. Sok sikert a tesztekhez, bárhol is csináltatod!
2009. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!