Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha méhnyakrákom lenne, akkor...

Ha méhnyakrákom lenne, akkor teherbe tudtam volna esni egyáltalán? 11 hetes terhes vagyok.8 hetesen voltam rákszűrésen és tegnap kaptam egy levelet a nőgyógyászatról, hogy a szűrés alapján további kezelésre van szükség.

Figyelt kérdés
De nem írták, hogy a rákszűrés miatt, vagy mert terhes vagyok.nincs a nőgyógyászom ebben a hónapban,azt mondta aki helyettesíti ahhoz ne menjek,mert egy szatír és félrekezeli a betegeket. mit csináljak? ha rákos lennék,akkor el kell vetetni a babám? jövőhéten megyek a barátnőm dokijához a 12.heti ultrahangra.
2008. júl. 1. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Nekem a várandósság alatt P3-as lett a rákszűrésem,azt is kezelni kellett,pedig nem rák.

Semmi bajunk.

40 heets kismami

2008. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy lehet terhes az ember méhnyakrák mellett is (azért is csinálják meg a szűrést, ha régen voltál). Egyébként arról is lehet szó, hogy valamilyen gyulladásod van és emiatt nem volt értékelhető a minta, és kezelés után meg kell ismételni a szűrést.
2008. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak méhnyakrák miatt szorulhatsz kezelésre. Ez a vizsgálat gyulladást is kimutat.

Menj vissza, és kérd el a vizsgálati eredményedet. Mond meg, hogy nem akarsz mást, csak az eredményeket.

Ezzel az eredménnyel viszont keress valakit, aki kezel amíg nincs a dokid.

Mondjuk a barátnőd orvosát.

2008. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
engem is eltemettek baján a rákszűrés eredményével.pécsen egy nagy műtét után nekem is p3 lett az eredmény és értesítőt is kaptam de az orvos megnyugtatott hogy a szervezetem még gyulladásban van ezért nem ad valós eredményt a rákszűrés.rá fél évre megint levették és az eredmény p2.ne gondolj mindjárt rosszra!
2008. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszoló vagyok:foggadj magánorvost aki lelkiismeretessen foglalkozik veled.engem baján tönkretettek de pécsen a magánorvosom helyrehozott és azóta várom a második babámat!légy okos és ne menj sintérek közé!
2008. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!