Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra várható így a babánk?

Mikorra várható így a babánk?

Figyelt kérdés
Menszesz szerint 32 hétben vagyok és a 2D UH alapján is! De 4D UH 2 héttel nagyobbnak mondták 2 szer is vagyis 34 hetesnek! 4D mondta a szonográfus hogy kevesebb helye van mint aminek lennie kéoe és hogy 37 héten szerinte meg lesz a baba! Most akkor 3 hetem van vagy még van több? Mire számíthatok?
2013. aug. 26. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4D-nek jobban lehet hinni.
2013. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyobb egy baba, nem feltétlenül jelenti azt, hogy idősebb is. A fiamat a 20. héttől mindig 2 héttel nagyobbnak mérték, mégis 39+4 napra született, viszont 3900 grammal. Valószínűleg csak nagy babád lesz.
2013. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig 2 héttel nagyobbnak mérték, végül a 37.héten meg is lett (4070grammal)
2013. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhesség vége felé tudtommal a méreteiből már nem lehet következtetni a korára, mert nagy eltérések lehetnek a babák között, hiába van egy tankönyvi átlag. (Pár hétig kórházban feküdve volt szerencsém túlhordott 2,5 illetve túlhordott 4,8 kilós babához is.) Az meg hogy mikor indul meg a szülés, tulajdonképpen a baba "dönti el":

[link]

2013. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már én sem tudom h akkor mekkora a terhességem hol 1héttel hol 2héttel látják nagyobbnak... mindegy majd ő eldönti mikor jön, nekem i s 2orvos mondta h nem lesz pici... nem is baj inkább legyen 4kiló mintsem hogy koraszülött kis súllyal :-)
2013. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!