Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes légzésfigyelő tanfolya...

Érdemes légzésfigyelő tanfolyamra elmenni mondjuk a Madarász utcai kórházba? Vagy a védőnő és a gyermekorvos is el tudja mondani, meg tudja mutatni, mit kell csinálni, ha beriaszt?

Figyelt kérdés
Ma délután lesz a tanfolyam, úgy terveztem, hogy elmegyek, eddig valahogy mindig elmaradt, csak már a 37. hétben vagyok és ebben a hőségben nem tudom, mennyi erőm lenne kimozdulni.
2008. júl. 1. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos,csak előnyödre válik,ha elmész, de amúgy a védőnő,orvos is tud segíteni,és meg fogják mutatni,mit kell tenni,csak kérdezz tőlük.Én pl. nem voltam ilyen tanfolyamon,nem volt a közelünkben,de aki teheti,sztem menjen,nyugodtan.
2008. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hasznodra válik,én nem mentem el,mert azt mondták ha a babát újra kell éleszteni az olyan,hogy nem biztos mi meg tudjuk csinálni hiába láttuk már egyszer.Nekem azt tanácsolták ilyenkor az emberíakaratlanl is kipróbál mindent,legtöbbször ha már megrázod vagy hideg zuhi alá állsz vele bejön.SZval én bízok,hogy ne lesz rá szükség de a khban azért rákérdezek a csecsemősöknél majd,hogy kell lélegezteti ha gond van.38hetes kismama
2008. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én annyit biztos tudok, hogy az hülyeség, hogy a babát hidegvíz alá kell tartani. Saját tapasztalatom volt ez, mikor pár éves voltam. Akkor elájultam a szívem miatt és anyu a csap alá tartott, közben pofozgatott. Egy pillanatra magamhoz tértem, utánna ismét elájultam és a korházban tértem magamhoz.
2008. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!