Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamák hogy vagytok...

32 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy álltok baba fogadásával? Hiányzik még valami? Hogy tudtok aludni? Milyen kellemetlenségek gyötörnek? Stb

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb a magzatvizem...afl 82.9mm. ..bár nem tudom ez rossze e...amugy jol vagyok fitten...
2013. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok. jól vagyok. Kezdő peluson kívül nem vettem még semmit, de nem kell sok minden, mert van eg 17 hós kisfiunk. Azért kell néhány dolog, de nem sok minden. Aludni nehézkesen már most, mivel nagyon sokat kell pisilni járnom és a gyereknek most jöttek a szemfogai, emiatt sem tudtam igazán pihenni. Te hogy vagy? Ja, sav nagyon gyötör.
2013. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok. Még sok mindent kell beszerezni, első baba. Idáig kiságyat és babakocsit rendeltünk a bababoltból, meg pár kisruhát vettem.

Mostanában elég rosszul alszok, mert parlagfű allergiám van és be van dugulva az orrom, gyógyszert meg nem szedek semmilyet a baba miatt... Amúgy jól lennék a terhesség miatt nincs semmilyen problémám :)

2013. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Még semmit nem vettünk, nem mostam ki a kapott babaruhákat, se kiságy, se semmi. De hamarosan elkezdjük, szerintem a hétvégén. Vagy a jövő héten.

A héten megyek a kötelező genetikai uh-ra.

Az alvás nekem is nehézkés, és másfél hete nagyon fáj ott lent, és a hasam is időnként. Fáradt vagyok nagyon, és gyenge. Ezek a negatívumok. Ja, és mindennapos hányinger ismét visszajött. :(

2013. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! 33 hetes vagyok! Szinte majdnem minden keszen all. MAr csak pelus, popsikrem az kisagynemu szett es egy par darab textil pelus hianyzik. Egyebkent minden keszen all. Jovo honap elejen mosom, vasalom ki a rucikat.

Az alvas nehezen megy altba hajnali 3ig nem sikerul elaludni. Szerencsere napkozbe van idom pihengetni igy egesz jol birom bar neha mar nagyon szenvedek. A derekam szokott irgalmatlanul fajni es ujjabban elojott a legszomj, olyan mintha egy hatalmas szikla darab lenne a mellkasomon nehezen kapok levegot es a szivem is hevesen ver. Ilyenkor mindig lekell fekudnom. Mindezt leszamitva tokeletesen jol vagyunk es mindennel jobban varjuk a kisfiunkat!

Ti hogy vagytok kerdezo?

2013. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én ma vagyok pont 32 hetes,holnap megyek uh-ra és vizsgálatra,a héten labor is lesz.Mr nagyon várom mert 26 hetesen láttuk utoljára a kicsi fiút 4D-n.Minden készen áll,2. babámat várom és elsőnél voltak gondok,35. héten császározni kellett toxémia miatt.Így be van készítve csomag és minden mosva, vasalva van.Minden a helyén.Lehet,hogy néhány apróság hiányzik,de azt apa beszerzi majd vagy menet közben...Most nagyon vizesedek,emiatt sok kiló jött rám,a baba két héttel nagyobb eddig és hatalmas a pocim.Rengeteget mozog,főleg nappal,éjszaka pihi van.(neki)Én sokat járok pisilni,nagyon ég a gyomrom és jó pár hónapja fáj ágyékom és combom.Kijött az aranyerem...Viszont van már előtejem,néha jóslófájásom.Mindenki nagyon várja a pici fiút,főleg a nagylányunk! :-)
2013. aug. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!