Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember-októberre kiírt...

Szeptember-októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen érzés a baba mozgása?

Sokat mozog?

Az enyém az utóbbi időbe belustult :)

Meg van már minden a babbának?



2013. aug. 26. 09:55
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Jah és mennyit híztatok eddig?

Fiú lesz vagy lány.

1. vagy többedik baba?

Nagy a pocakotok?

Én annyira izgatott vagyok :D

Aludni hogy tudtok?

2013. aug. 26. 09:58
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagyon sokat mozog a kislányom, ezért is néha már nagyon-nagyon kellemetlen a mozgása!

Már csak pár dolgot kell beszerezni neki, nagyon izgatott vagyok már nagyon várom,hogy láthassam a gyönyörűségemet!

Aludni nagyon rosszul alszok, már csak azért is mert alig találom meg a kellemes pozíciót, vagy éppen folyamatosan járok ki a mosdóba, vagy rossz álmok " gyötörnek " .

De ezeken kívül nincs semmi, élvezem most , hogy lehűlt a levegő!

Október 9-re várjuk a kisbabót!

Na és te kismama? :)

34hkm

2013. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

Amúgy a pocakom nem olyan nagy, de nem is baj, így is meggyűlik vele néha a bajom :)

Első babó, ezért is izgulok már nagyon ! :)

2013. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én szeptember 28.-ra vagyok kiírva

én is nagyon sokat járok ki pisilni minden órában ami elég rossz a terhességem elött nem szoktam kijárni soha.

Nekem is kislányom lesz és nagyon aktív baba.

Egy-két apróság még hiányzik, de azonkívül meg van minden.

Nekem is elég kellemetlen a baba mozgása sajnos egyre rosszabb, de azért elviselem.

Már nagyon-nagyon várjuk :)

2013. aug. 26. 10:09
 5/32 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos hatalmas :D

Nekünk is első lesz a hercegnőnk :)

2013. aug. 26. 10:10
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem kisfiam lesz, Noel, szeptember 22re vagyok kiirva. Nagyon varom mar, hogy a karjaimban tarthassam:) Ugy vettem eszre, hogy vannak idoszakok, mikor tobbet, eroteljesebben-vagy kevesebbet mocorog:) Altalaban 22kor kezdi a bulit csuklassal, aztan hajnalban megint-napkozben csak apro forgolodasokat, kidugdosasokat erzek:)

En is rosszul aldzom, gyakran kell pisilnem, utana alig birok visszaaludni.

A pocim nem nagy, olyan 100cm korul van, es eddig +6kg hiztam:) Mar mindene megvan a picinek, minden kivasalva, elpakolva-korhazi csomag startra keszen:))

Alig varom a szulest, porgetnem a napokat:))


Boldog babavarast erre a kis idore:))

36hkm

2013. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Jah es elso baba:))
2013. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Gratula mindkettőtöknek utolsó ügyes vagy hogy csak 6 kilt híztál én sajna 9-et igaz még ez sem olyan sok.
2013. aug. 26. 10:18
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Első babánk lesz, kisfiú, Ádám. Szept. 16-ra vagyunk kiírva, ma töltjük be a 37. hetet, de remélem picit előbb jön. Nagyon várjuk és elmondhatatlanul kíváncsi vagyok rá. Milyen esz az arca, a haja, a szeme... Várom, hogy a karomban tarthassam.

Már nem mozog sokat, inkább nyújtózkodik. Főleg a lábacskáját nyomja neki a bordáimnak, a popsiját pedig kinyomja előre. Viccesen néz i, de elég fájdalmas tud lenni. Sokat csuklik.

Én is sokat járok pipilni, éjjel is. Már délutánonként is szoktam aludni.

mindenkinek könnyű szülést kívánok :)

2013. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi október közepére vagyunk kiírva, de biztos előbb jön, mert 3. baba, 3. császár, orvosom max 37 hetet engedélyezett a biztonságunk miatt, meg veszélyeztetett is vagyok, uh nyomnom kéne az ágyat, de nem mindig tartom be.

Egyébként jól vagyunk. Most már elég sokat keményedek, rendszerint délután kezdődik, onnantól már csak totyogok, mint egy kacsa.

Minden megvan már, kisruhák mosva, vasalva.

A hasam nekem sem nagy, most 90 cm és + 6 kg-nál tartok. A picur elég sokat mozog, ami nekem nem kellemetlen, imádom érezni, akármit is csinál:-)

Mi is nagyon várjuk már, de még most sem tudom elhinni, hogy hamarosan újra babázhatok:-)

Ja és kisfiú lesz, a neve még kérdés, Noel, vagy Armand lesz talán.

További boldog babavárást!

2013. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!