Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tele vagyok aggodalommal?

Tele vagyok aggodalommal?

Figyelt kérdés

tegnap megtudtam hogy kisbabát várunk és az öröm mellé jött a sok aggodalom:(

most azt olvastam hogy akinek kétszarvú méhe van nagyon a vetélés veszélye

nekem a doki azt mondta a teherbeesésem előtt hogy szarv alakú,az nem ugyan az mint a 2 szarvú??

akkor én is abba a kategoriába tartozok?

irt fel utrogestant azt mondta végig szedjem be meg vitaminok hada:(

nagyon félek még 2 hét mulva megyünk vissza és addig tuti megőrülök:(

néha nagyon optimista vagyok,de iszonyatosna félek:(

veletek is ez volt??


2009. okt. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor a másokdik kisfiammal estem teherbe, 2napig véreztem, miután megtudtam hogy terhes vok.ez volt az orvosi vizsgálat után.ugyan igy aggodtam én is, mert ugye a vérzés a vetélés jele, de sokat pihiztem, és én is szedtem az utrogestant, és nem lett semmi baj, már 14honapos a nagyfiu!ne idegeskedj, azzal csak ártasz! :) Nekem am hátrahajló a méhem.
2009. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

még lekopogom de én nem véreztem ,remélem nem is fogok!!!!!

próbálok szépekre gondolni:))))köszi

2009. okt. 30. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha meg nem is fogsz őrülni, de rohadt nehéz lesz ez a 2 hét.

Amelyik baba egészséges, az meg is fog maradni. Az utrogestan segít a babának megtapadni, plusz ságratestet is ad, hogy ne ingadozzon a szintje.

Pihenj sokat és minden este örülj ha nem volt görcs és vérzés, ami miért is lenne? :)

Nekünk nagyon nehezen jött össze, már 3 inszemen is túl voltunk, el se hittem, hogy végül spontán összejött.

Egy jó tanács, az utrot ne szedjed, hanem hüvelybe helyezd, mert rosszullétet okozhat.

:) és ne idegeskedj, ez a baba Titeket választott!

2009. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gratulálok.örülj a babátoknak.természetes,hogy aggódsz,de azért most gondolj arra is,hogy az aggodalmaddal sem teszel neki és magadnak se jot.gondold azt hogy ő ott bent lubickol,és tök jol érzi magát.egyébként megértelek.én 4 hónaposan vérezem be,és addig még az uh-n nem láttam,hogy mozog a babám addig senkinek nem engedtem semmit csinálni velem és bizony végig bőgtem azt a pár órát még be kerültem.de ne aggódj,sok sikert.
2009. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20:01-nek: ha szájon át szedhető Utrogestant írt fel az orvos, azt nem teheti a hüvelyébe, csak a hüvelykúp formátumút. Átváltani sem szerencsés egyikről a másikra. Amúgy ha vérzés van, akkor szerencsésebb szájon át szedni, még akkor is, ha rosszullétet okoz(hat).
2009. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat igen minket választott,:D

és nem is fogom hagyni hogy lelépjen:I)

2009. okt. 31. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!