Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, nektek is...

Kelemen Szabina kérdése:

39 hetes vagyok, nektek is keveset mozgott ma a babátok az időtől lehet vagy szülni fogok?

Figyelt kérdés
Szivárog a magzatvizem, nyitva vagyok 2 centire, és rendszertelen fájásaim vannak, meleg vizzel zuhanyoztam is nem múlik.

2013. aug. 26. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szivárgó magzatvízzel azonnal be kell menni a kórházba, legalábbis nekem ezt mondta az orvosom. Nagy a fertőzés veszély.
2013. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van szivárgó magzatvízzel be kell menni a korházba,és bent is tartanak!!!!Ez nem játék!
2013. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szivárgó magzatvízzel ne otthon üldögélj, menj azonnal kórházba. Szülni fogsz.
2013. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Front van!! Ma csak 3 ismerősöm babája született meg!!

Szóval mire vársz még???

Hívd a mentőt és irány a kórház!!!

Könnyű szülést kıvánok!!!!:):)

2013. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nembiztos próbáltam venni tesztcsíkot nemvolt, de egész nap mindig elázott a bugyim, kb fél óránként de kicsit most annyira nem. Most fáj a derekam egyfolytába és 12 perces fájásaim vannak van ilyen ? Kicsit parázok volt 2 téves riasztásom és bent tartottak mindig feleslegesen, mármost csak akkor akarok menni ha tényleg kell.
2013. aug. 26. 17:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg nagyon nehezen kapok levegőt :-(
2013. aug. 26. 17:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Azonnal kórház,ha szivárog a magzatvíz,akkor nagy a fertőzésveszély 24 órán belül meg kell hogy legyen a baba.A derékfájás meg szülési fájdalom is lehet.Nekem is így volt.Sok sikert!
2013. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azzonal hivj mentőt ez nm játék te szülni fogsz hamarosan. :) Könnyű szülést kivánok neked. :)
2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 _mangó_ válasza:
na mi történt kedves kérdező?
2013. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Abbamaradt minden. Ma tejgegrízt etten nagyon sok fahéjjal, szexeltünk egy lájtosat végre 2 hónap után, de nem ment belém sperma lehet kellett volna azis .
2013. aug. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!