Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Normális az extrém érzékenység? Egyszerűen a semmiből tör rám sirogorcs

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem megint a sok hormon miatt van!

Én is nagyon hisztis, türelmetlen meg minden vagyok, szinte már saját magamat akarom elszigetelni mindenkitől :D

Nyugi mellettem is nyugtatót kéne szednie mindenkinek mostanában! Majdcsak elmúlik.!

34hkm

2013. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:-D:-D:-D
2013. aug. 28. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gond :) 32 hetes vagyok, eddig egész jól bírtam, úgy értve kevés hisztivel. De 1-2 hete meg vagyok őrülve. Olyan érzelmi/hangulati hullámaim vannak, hogy szinte szégyellem magam. Még jó, hogy a férjem ilyen türelmes és megértő. Néha már én magam akadok ki azon, hogy megint kiakadtam :D
2013. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31 hetes vagyok és dettó mindenen elsírom magam....
2013. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Be állok a sorba én is teljesen más lettem még soha nem sírtam ennyit főleg apróbb dolgokon! Mindenen ki akadok és sírok szegény férjemet sajnálom de olyan aranyos néha azon bőgök hogy nem-e meg bántottam valamivel vagy akaratlanul mondok dolgokat neki aztán meg el szégyellem magam még jó hogy ilyen ki tartó a férjem :)!!!

29 hkm

2013. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem vagyok egyedül ezzel a dologgal kapcsolatban :-D:-D;-);-);-)
2013. aug. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!