Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, tegnap óta fáj ott lent, meg a kismedencénél. Nem tudom ez normális e, volt e másnak is így? Elég kellemetlen érzés. Nincs dokim, de ha nem javul mindenképp megyek vizsgálatra!

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok, folyamatosan fáj a medencém. Elmentem dokihoz és azt mondta, persze, hogy fáj, hiszen a medencecsontnak is tágulnia kell terhesség alatt. Ezt érezheted fenn a derekadnál vagy lenn a csípődnél is. Remélem segítettem :-)
2013. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi,igen segítettél,megnyugtató azért hogy másnak is van így :)
2013. aug. 28. 12:57
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a 19.-20. héten és egyre többször van kisebb-nagyobb szurkálás, nyilalás itt-ott azóta is. Teljesen normális, de persze én is aggódtam emiatt. Az én dokim is mondta, hogy ezek természetes dolgok, dolgozik a természet. :)
2013. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok, most 23 hetes.
2013. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál te is! nekem azért fura,mert második baba és elsővel abszulut semmi ilyet nem éreztem. de védőnővel is beszéltem,ő is ezt mondta tágulnak a medencecsontok,meg ugy minden és ezzel jár :) meg is nyugodtam.
2013. aug. 29. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a szörnyű, hogy ilyenkor szélesedik a csípő, és szülés után nem fog visszamenni, hanem kitellik zsírral.

Mégcsak a 7. hétben járok, de már rettegek attól, hogy nagyseg*ű kistehén leszek. :(

2013. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

miért lennél az??? nem értem akik így állnak a terhességhez....

nekem második baba,első babámmal sose fájt sehol,ezért tettem fel a kérdést! de én sem voltam se széles se tehén.csak odafigyelés kérdése! most 54kilóról kezdtem ezt a terhességet,tök vékonyan!

2013. szept. 3. 06:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nem rád értettem, hanem azokra, akik genetikailag olyan alkatúak, hogy teljesen kiszélesednek.

Sajnos én is ilyen alkat vagyok. Látnád a női felmenőimet, értenéd, hogy miért aggódok, de "nem így állok a terhességhez".

2013. szept. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ne haragudj,azt hittem megint valami fiatal anyuka,akinek ez a legnagyobb baja! tényleg bocsi! ne aggódj,hátha te szerencsés leszel! :)
2013. szept. 3. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat!! :)

Boldog babavárást!!

2013. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!