Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetesen jelentkezt...

Nektek hány hetesen jelentkeztek először a jóslófájások? Keményedett közben a pocitok?

Figyelt kérdés
Én 35 hetes vagyok, és tegnap éjszaka éreztem először. Folyamatosan keményedett a pocim is, éreztem a méhösszeghúzódást, közben a baba is nagyon aktív volt. Nálatok ez hogy volt?Nem túl korai ez 35 hetesen?
2013. aug. 28. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korai, pont időben! 3 hete szültem meg a 3. babámat, és az első kettővel azt sem tudtam, mi az a jóslófájás. Na most a 3. bepótolta! Nekem is a 35 héten kezdődött, nyílt is a méhszáj, előbbre is gondolta a dokim, hogy szülni fogok, végül 39+0-án született meg a kisfiam. Nagyon kemény volt az utolsó 4 hét, éjjel is jóslóztam, volt hogy 5 perces fájások 1 órán át, majd elmúlt, de megérte, mert megvajúdtam előre 3 ujjnyit, így 45 perc alatt született meg a kicsi. Rengeteg keményedés, a végén már menni is alig bírtam, és végig nagyon aktív volt a kicsi.
2013. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a leges legelső jóslóm 22 hetesen volt..onnantól kezdve szednem kellett a magnerotot,ha kellett akkor markostól.Annyival lett jobb a helyzet,hogy a görcsök elmúltak a magni hatására,viszont a keményedés folyamatos volt.

Majd a görcs 30 hetesen jött újra,onnantól hol görcsöltem,hol nem.40+3 hetesen szültem,természetesen jóslófájásokkal indult a szülésem,csak azok a fájások már brutálisabbak voltak mint az előtte valók.


4 hós fiú anyukája

2013. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Első, nekem szinte mindig éjszaka jönnek a görcsölések, viszont napközben is keményedek, és napi szinten. Remélem még legalább 2 hétig kihúzom.
2013. aug. 29. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálam is így volt, én azt gondoltam azért, mert akkor érek rá jobban odafigyelni. Simán kihúzhatod, és is 4 hetet húztam, nem hittem volna (a középsőm 34 hétre született, most is féltem, hogy így lesz, de nem). A végén már másképp keményedtem, a hasam felső része keményedett inkább, alul pedig szinte nem is volt kemény. Ez más volt, mint az addigi keményedések.

Kitartást, és jó szülést neked!

2013. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!