Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most szeretnénk apasági...

Ha most szeretnénk apasági nyilatkozatot csináltatni mit kell vinnünk illetve, hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mert valaki azt mondja nem kell érte fizetni 3éves kor alatt, valaki meg azt, hogy kell. és telefonon nem voltak segítőkészek gondoltam hátha köztetek van valaki aki tud nekem segíteni. kislányunk egyébként 1,5 éves. Köszönöm
2009. okt. 31. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvi kivonat (mindhármótoké) és nem kell fizetni én úgy tudom.
2009. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni.Kell a gyerek születési anyakönyvi kivonata,nektek személyesen ott kell lenni,de csak személyi okmányok kellenek:igazolvány,lakcímkártya.
2009. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell fizetni érte

az anyának igazolnia kell a családi állapotát,(a szülés időpontjában) az anyakönyvi hivatalban kell kérni igazolást róla, ez is ingyenes.

kell még személyi, lakcímkártya, és a gyerek születési anyakönyvi kivonata

2009. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!