Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmegyek ma az orvoshoz...

Ha elmegyek ma az orvoshoz látni fog valamit?!

Figyelt kérdés
Tudom,hogy elég bugyuta kérdés, mert gondolom nem fog semmit látni, csak annyira el vagyok már keseredve, mert három éve vágyunk a babára. Szóval az a kérdés,hogy 4-én volt meg utoljára, és ugye kb.17-én kellett volna peteérésemnek lenni, de én úgy éreztem,hogy 22-én volt. Tehát akkor még javában tart a beágyazódás elméletileg. Ilyenkor még nem tudna semmi bíztatót mondani a doki ugye??!

2013. aug. 29. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit. Ha késik a mensid legalább 1 hete, esetleg egy pozitív teszted is van, akkor menj orvoshoz, még a menstruációd is megjöhet.
2013. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A doki lehet, hogy nem, de egy teszt valószínűleg igen. Nagyon jó géppel elképzelhető, hogy látna valamit (pár mm-es petezsákot)
2013. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* ja, nem elszámoltam magam, bocsi. szerintem még a teszt se, a doki se tudna semmit
2013. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Türelem, és kitartás. Ha a doki nagyon jó géppel tud valamit látni, az is kb a peteérés után 2 hét. De még akkor is inkább türelem, és várd ki, hogy a beágyazódás utáni 4 hétnél már lehet, hogy lesz szívhang. Az sokkal fontosabb. Nem elkeseríteni akarlak, de ennyi idő után a túl nagy csalódástól próbáld magad megóvni. Drukkolok neked, és kívánok minden jót! Majd írd le, hogy mi lett :)
2013. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ráírná a papírodra, hogy terhesség nem áll fenn és attól csak jobban elkeserednél. Nehéz nagyon tudom, de orvoshoz akkor érdemes menni ha nem jött meg a vérzésed és van a kezedben pozitív teszt, de akkor is csak úgy ha már két hete késik, mert akkor fog látni valamit az orvos, jobban mondva valakit:-) kitartás!
2013. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen tudom,hogy buta kérdés volt, csak már nem tudom mihez kezdjek.... Marad a várakozás és a reménykedés, mint mindig..:)
2013. aug. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!